Inspirander

Strona główna / Kuchnia / Jak przygotować śniadanie do łóżka?

Jak przygotować śniadanie do łóżka?
 Kuchnia,

Jak przygotować śniadanie do łóżka?

31 października, 2014

Niewyspana, zmęczona i spóźniona – oto ty o poranku w dzień powszedni. Nie zawsze masz czas zjeść śniadanie, nie wspominając nawet o poczytaniu gazety lub wypiciu kawy w ulubionej filiżance. Za to w weekend możesz pospać dłużej, a potem zjeść pyszne śniadanie w ciepłym łóżku.

Śniadanie do łóżka to uczta nie tylko kulinarna, ale także estetyczna. Musi być pięknie podane i pachnieć masłem topiącym się na gorących tostach. Jego przygotowanie nie zajmie ci dużo czasu, więc warto na chwilę wyślizgnąć się spod ciepłej kołdry i wymknąć do kuchni, by za chwilę wrócić do sypialni z tacą pełną ulubionych przysmaków.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zjeść musli z jogurtem czy aromatyczne naleśniki, jedno jest pewne – wszystkie dania muszą być ładnie podane. Nie kładź na tacy słoików – miód, dżem, twarożek przełóż do niewielkich salaterek. Tosty podawaj na specjalnym stojaku, herbatę w niewielkim imbryku. Nie zapomnij też o serwetkach i małym bukieciku (lub choćby pojedynczym kwiatku) w wazonie. Śniadanie najlepiej podawać na specjalnej tacy z nóżkami, którą można postawić stabilnie na łóżku.

Tego potrzebujesz, by podać śniadanie do łóżka:

 

TACA ŚNIADANIOWA, PRAKTIKER

Praktyczna i elegancka, wykonana z drewna iglastego. Drewniane nóżki zapewniając stabilność. Jest też lekka i łatwa w czyszczeniu.

STOJAK NA TOSTY, RED MUG

Bardzo wygodny w użyciu. Pozwala efektownie podać tosty. Zdobiony w modny wzór w folkowym stylu.

OCIEPLACZ NA JAJKA, RED ONION

Jajka na miękko szybko stygną, ale jest sposób, by dłużej utrzymały wyższą temperaturę, wystarczy założyć ocieplacze. Ten śmiesznie wyglądający gadżet naprawdę bardzo się przydaje, gdy chcemy zjeść śniadanie bez pośpiechu.

CZAJNIK Z PODGRZEWACZEM, HOME& YOU

Możesz celebrować śniadanie w łóżku tak długo, jak tylko chcesz, a herbata w podgrzewanym czajniczku cały czas będzie ciepła!

(mb)

Foto: 123 RF oraz materiały prasowe (zdjęcia produktów)

ZOBACZ TAKŻE PODOBNE ARTYKUŁY:

Jak upiec chleb w domu?

Jak przyrządzić musli?

Jak zrobić domową latte?

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: