Inspirander

Strona główna / Uroda / Zapachy / Zapachowy debiut Philippe’a Starck’a

Zapachowy debiut Philippe’a Starck’a
 Uroda,

Zapachowy debiut Philippe’a Starck’a

16 sierpnia, 2016

Już w przyszłym tygodniu na rynek wyjdzie nowa linia zapachów stworzona przez paryskiego projektanta Philippe’a Starck’a

Wszechstronny projektant, prawdziwy człowiek renesansu, który para się wszelakim rękodziełem, począwszy od mebli, przez ubrania, a ostatnio na zapachach zakończywszy, po zawarciu współpracy z grupą Perfumes y Diseño w 2013 w końcu wprowadza na rynek swoją pierwszą kolekcję zapachową pod szyldem Starck Paris.

Najnowsza linia to trzy wersje zapachowe inspirowane pojęciem ‘elsewhere’. Philippe Starck chciał zamknąć w szklanej butelce zapach różnych miejsc i lokalizacji, aromat innej przestrzeni. Jak sam przyznaje mówiąc o swoim najnowszym projekcie: “Od zawsze byłem marzycielem. Od urodzenia czułem jakbym nie istniał w otaczającej rzeczywistości, jakbym żył w innej przestrzeni.”

Kolekcja trzech zapachowych wód toaletowych – Peau de Soie, Peau de Pierre i Peau D’Ailleurs, to zupełnie nowy kierunek w karierze francuskiego projektanta, który słynie ze swojego nieszablonowego myślenia i pracy na wielu różnych polach, mniej lub bardziej związanych z modą.

Otwarte myślenie i zamiłowanie do nowoczesnego designu zaowocowało linią zapachów stworzonych w oparciu o nowe, niestosowane dotychczas połączenia aromatów w perfumeryjnym przemyśle. Oryginalne i ciekawe nuty zamknięte zostały w bardzo prostym, szklanym opakowaniu opatrzonym czarnym, geometrycznym dozownikiem.

Opracowanie: Maja Nowakowska

Sprawdź również:

Sir Paul Smith tworzy swoją muzyczną listę dla Apple Music

15 pomysłów na wakacje bez wydawania pieniędzy

Największe wytwórnie nagrywają nowy album Jamala

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: