Inspirander

Strona główna / Uroda / Pielęgnacja / TEST REDAKCJI: nawilżanie z Glamglow

TEST REDAKCJI: nawilżanie z Glamglow
 Pielęgnacja,

TEST REDAKCJI: nawilżanie z Glamglow

22 marca, 2018

Marka Glamglow pierwotnie była przeznaczona dla profesjonalistów do pracy za kulisami w Hollywood. Tajna broń wizażystów gwiazd. Od niedawna dostęp do ich kosmetyków ma każdy. Redakcja Inspirandera postanowiła na własnej skórze przetestować ten produkt. 

Podstawą każdej pielęgnacji jest odpowiednie nawilżenie.

Testujemy krem nawilżający WATERBURST™ Hydrated Glow Moisturizer. 

Co wiemy? 

WATERBURST™ pochodzi z koreańskich laboratoriów. Zawiera innowacyjny kompleks z potrójną (!) dawką kwasu hialuronowego z cząsteczkami różnej wielkości, które pochłaniają z atmosfery 1000 razy więcej wody niż same ważą.  Formuła zawiera również wodę pozyskiwaną z rajskiej, wulkanicznej wyspy Jeju i wyciąg z lilii. Może to właśnie te składniki są odpowiedzialne za niesamowity zapach tego kosmetyku?  

To co zwróciło uwagę wszystkich to przepiękny świeży zapach! Dzięki temu aplikacja produktu jest prawdziwą przyjemnością.   

EFEKTY? 

Formuła kremu zatrzymuje wilgoć, dostarcza 72-godzinnego, natychmiastowego i ciągłego nawilżania, które wnika głęboko w skórę i nadaje jej zdrowy, świeży blask.  

OPINIA REDAKCJI 

Krem jest ultralekki i błyskawicznie wchłania się w skórę. Daje poczucie delikatnego schłodzenia i natychmiastowego nawilżenia.  To co zwróciło uwagę wszystkich to przepiękny świeży zapach! Dzięki temu aplikacja produktu jest prawdziwą przyjemnością.   

PODSUMOWANIE na skali od 1 do 6: 

  • Łatwość nakładania ++++++ 

  • Estetyka opakowania ++++++ 

  • Trwałość ++++ 

  • Wydajność +++++ 

  • Konsystencja ++++++ 

  • Zapach ++++++ 

Cena kremu to 209zł/ 50 ml.  Duża wydajność produktu sprawia, że krem jest zdecydowanie tej ceny warty.


Opracowanie: Olga Pepłońska 

 

 

Inne Artykuły: