Inspirander

Strona główna / Uroda / Targi Beauty Mania – wyjątkowe wydarzenie dla miłośniczek piękna!

Targi Beauty Mania – wyjątkowe wydarzenie dla miłośniczek piękna!
 Uroda

Targi Beauty Mania – wyjątkowe wydarzenie dla miłośniczek piękna!

6 marca, 2017

Jesteś miłośniczką piękna? W dniach 24 i 25 czerwca, czyli w pierwszy wakacyjny weekend, w Expo XXI w Warszawie odbędą się targi i warsztaty Beauty Mania, podczas których będzie można poznać nowe trendy kosmetyczne i modowe oraz spotkać specjalistów z branży beauty!

Podczas Targów uczestnicy będą mieli okazję jako pierwsi przetestować setki kosmetycznych nowości polskich i zagranicznych marek oraz zrobić zakupy z wyjątkowymi rabatami. 

To, co wyróżnia wydarzenie Beauty Mania na tle innych imprez branżowych, to fakt, że jest skierowany przede wszystkim do konsumentów. W czerwcowy weekend podczas eventu zorganizowana będzie specjalna przestrzeń warsztatowa Beauty School. To miejsce teoretycznych i praktycznych zajęć, spotkań i rozmowy z ekspertami, podczas których nie tylko można poszerzyć swoją wiedzę, ale również nauczyć się wielu sprawdzonych Beauty Tricków. 

Beauty Mania to świetna okazja do spotkania gwiazd światowego formatu – znanych makijażystów, ekspertów, vlogerów, blogerów i celebrytów. Swój udział w wydarzeniu potwierdziła już między innymi Klaudia Kłos – dyplomowany mistrz w zawodzie wizażystki i zwyciężczyni prestiżowego konkursu wizażu International Make-up Championship. Mistrzyni Świata 2016 w makijażu profesjonalnym nie tylko wykona najmodniejsze makijaże, ale również udzieli uczestnikom imprezy konkretnych, spersonalizowanych wskazówek. 

Na scenie Beauty Mania nie zabraknie też konkursów, podczas których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, takie jak zaproszenia do SPA, bony kosmetyczne, czy nawet ekskluzywne wycieczki!

Nie można zapominać, że wydarzenie Beauty Mania to także wyjątkowy czas, który będzie można spędzić przy dobrej muzyce i Beauty Drinkach!


Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami na rynku beauty pobierz darmową aplikację Beauty Mania (IOS i Android)! Beauty Mania Pro to pierwsza aplikacja mobilna dla profesjonalistów rynku beauty i spa. Aplikacja powiadamia o najbliższych szkoleniach, konferencjach, warsztatach, konkursach i branżowych nowościach. Co więcej, za jej pośrednictwem można kupić bilet na wybrane wydarzenie, sprawdzić dojazd oraz dopisać termin do kalendarza. 

Inne Artykuły: