Inspirander

Strona główna / Uroda / Pielęgnacja / Czy warto stosować kosmetyki naturalne?

 DOBRE SAMOPOCZUCIE,

Czy warto stosować kosmetyki naturalne?

25 stycznia, 2021

Wiele się mówi o ich niezwykłych właściwościach, ale niedowiarków wciąż nie brakuje. Kosmetyki naturalne – czy są tak samo skuteczne jak tradycyjne preparaty? A może, zamiast stawiać enigmatycznie pytania, warto zajrzeć, co tak naprawdę kryje się pod wieczkiem kremu i sprawdzić, jak to działa?

Kosmetyki naturalne – jak to działa?

Wszystkie kremy, zarówno tradycyjne, jak i ekologiczne, bazują na tych samych składnikach podstawowych, zasadnicza różnica polega jednak na doborze surowców. Naturalne kosmetyki zawierają przede wszystkim substancje roślinne, są pozbawione szkodliwej chemii – sztucznych barwników, zapachów i konserwantów, które dominują w większości kosmetyków dostępnych na rynku. Zainteresowanie wokół naturalnych kosmetyków to zatem powrót do natury, do jej leczniczych, życiodajnych źródeł. Grzechem byłoby nie skorzystać z jej cudownych właściwości dla naszego zdrowia i piękna! Specjaliści podkreślają jednak, że o ich skuteczności decyduje czas i systematyczność – zainspiruj się wyjątkową linią naturalnych kosmetyków marki Lush Botanicals i już dziś zadbaj o zdrowie swojej skóry!

IG @lost.with.botanicals.skincare
IG @lost.with.botanicals.skincare

Naturalne kosmetyki od LUSH BOTANICALS – najlepszy pokarm dla wygłodniałej skóry

To, czym karmimy nasze ciała, przekłada się na nasze zdrowie i samopoczucie. Podobnie jest z naszą skórą – by pozostać zdrową, gładką i elastyczną wymaga troskliwej pielęgnacji, a nade wszystko odpowiedniego odżywienia. Naturalne kosmetyki marki Lush Botanicals dostarczają skórze prawdziwie życiodajnych płynów – świeżych ekstraktów roślinnych oraz tłoczonych na zimno olejów i maseł, które zapewniają odpowiednie nawilżenie i odżywiają każdą komórkę skóry. Dzięki naturalnym kosmetykom Lush Botanicals możesz być pewna, że dostarczasz swojej skórze najlepszy możliwy pokarm!

Naturalne kosmetyki od LUSH BOTANICALS – naturalne nawilżanie skóry

Woda to życie – w trosce o nasze zdrowie, każdego dnia staramy się o odpowiednie nawodnienie organizmu. Nasza skóra również jej potrzebuje – wypróbuj lekki krem Lush Botanicals In The Air, który przynosi natychmiastową ulgę zmęczonej i odwodnionej cerze, o każdej porze dnia. Ten naturalny kosmetyk zawiera drogocenne dla skóry składniki: kwas hialuronowy, betain, antyoksydanty, dodatki olejów i roślinnych witamin, które dotlenią i nakarmią Twoją skórę. Co więcej – aromat różowego lotosu i cytrusów doda jej energii i pobudzi zmysły. Doskonale sprawdza się jako baza pod makijaż – z nim wspaniale zaczniesz nowy dzień!

IG @lost.with.botanicals.skincare
IG @lost.with.botanicals.skincare

Kosmetyki naturalne od LUSH BOTANICALS – detoksykacja, która uzdrawia skórę

Zanieczyszczenia, toksyny, suche powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach – na pewne aspekty życia nie mamy wpływu, zwłaszcza jeśli mieszkamy w dużym mieście. Mamy jednak wpływ na to, jak dbamy i chronimy naszą skórę – nie tylko przed zimnem i słońcem, ale też szkodliwymi substancjami obecnymi w powietrzu. Serum antyoksydacyjne Cream In The City od LUSH BOTANICALS przywraca równowagę naszej skórze i chroni ją w miejskiej dżungli. To doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, której skóra codziennie jest narażona na toksyny i suche powietrze, a także stres i notoryczne zmęczenie. Linia naturalnych kosmetyków LUSH BOTANICALS uwolni Twoją skórę od wszelkich napięć i zanieczyszczeń, zadba o jej naturalną barierę, stoczy walkę z największymi wrogami zdrowej i czystej cery. Niezrównane w tej walce Serum antyoksydacyjne Cream In The City od LUSH BOTANICALS, dzięki naturalnym olejom i zielonym ekstraktom roślinnym, aktywnie odwraca skutki zatrucia skóry, tworzy silną barierę przeciw wolnym rodnikom, dotlenia skórę  i zapobiega jej starzeniu się. Zapach róży domasceńskiej w połączeniu z wonią cytrusów i drzewa sandałowego pobudza zmysły i dodaje pewności siebie każdej kobiecie.

Tekst: Monika Laskowska-Baszak

Inne Artykuły: