Inspirander

Strona główna / Uroda / Zapachy / Orchid Soleil – nowy zapach Toma Forda

Orchid Soleil – nowy zapach Toma Forda
 Uroda,

Orchid Soleil – nowy zapach Toma Forda

15 lipca, 2016

Właśnie wszedł na rynek nowy zapach Orchid Soleil od Toma Forda. Projektant, od lat współpracujący z koncernem Estee Lauder, tworzy linię kosmetyków sygnowanych własnym nazwiskiem.

Nowa odsłona zapachu z linii Orchid jest nieco lżejsza niż poprzednie perfumy Black i Velvet, o kadzidlanych, ciężkich nutach. Perfumy Orchid Soleil to słoneczna strona lata w orientalnej odsłonie. Kwiatowe perfumy dla kobiet o aromatach różowego pieprzu, gorzkiej pomarańczy i cyprysu oddają letnią zmysłowość rozgrzanej słońcem skóry. A zapach wanilii, kasztana, bitej śmietany i orchidei to hołd złożony kobiecej delikatności i subtelności. Pochwała niezobowiązującego letniego charakteru.

Nowe perfumy od Toma Forda to kobiecość zamknięta w kunsztownym flakonie. Butelka z karbowanego szkła, zdobiona elementami złota stworzona została w klasycznym stylu Art Deco. Podobnie jak poprzednie perfumy Toma Forda, Orchid Soleil dedykowane jest klasycznej kobiecej elegancji w najlepszym wydaniu. Black i Velvet Orchid utrzymane w ciemnej tonacji kolorystycznej oddają ciężkość, balsamiczność i tajemniczość orientalnego zapachu. Natomiast najnowsze wydanie, skryte w  pięknym, pudroworóżowym opakowaniu, to niebanalna propozycja ciepłego, subtelnego i świeżego zapachu pełni lata.

Opracowanie: Maja Nowakowska

Sprawdź również:

Córka Madonny w kampanii perfum Stelli McCartney “POP” (VIDEO)

Zobacz wideoklip najnowszej kampanii perfum POP od Stelli McCartney

Najbardziej zmysłowy nowy zapach domu mody Prada

Już niedługo do sprzedaży trafią nowe perfumy domu mody Prada

Jaki jest zapach prawdziwej miłości? Boy Chanel

Jaki jest zapach prawdziwej miłości?

 

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: