Inspirander

Strona główna / Uroda / Pielęgnacja / Nowa kolekcja luksusowych zapachów Louis Vuitton

Nowa kolekcja luksusowych zapachów Louis Vuitton
 Pielęgnacja,

Nowa kolekcja luksusowych zapachów Louis Vuitton

20 września, 2016

Niemal po siedemdziesięciu latach od premiery ostatniej linii zapachów, paryski dom mody wypuszcza na rynek długo oczekiwaną kolekcję perfum.

Za stworzenie niezwykłej linii zapachowej, wyczekiwanej przed dekady, odpowiedzialny jest, znany w perfumiarskiej branży kreator, Jacques Cavallier Belletrud. Inspiracją dla nowej kolekcji Les Parfums Louis Vuitton były liczne podróże Bellatruda po całym świecie. Efektem niezwykłego projektu są zamknięte we flakonach o nieco apteczno-vinage’owym designie aromaty luksusu z całego świata.

Najnowsza kolekcja to siedem kobiecych zapachów, które wykreowane, żeby pobudzić zmysły, odkrywają radość pierwszych doświadczeń i głęboko skrywanych emocji. Balansują na granicy poczucia lekkości, zjednoczenia i przynależności do naturalnego świata, który stopniowo odkrywamy wraz z kolejnymi nutami zapachowymi.

Składniki wykorzystane do produkcji niebanalnej kolekcji pochodzą z najdalszych i najbardziej egzotycznych części świata, wzbogacając flakonik drogocennej cieczy o niecodzienny blichtr. Jednym z ciekawych i tworzących fantastyczny bukiet zapachowy specyfikiem jest jaśmin sambac. Uprawiana w Himalajach roślina otoczona kultem przez daleki wschód, na zachodzie ceniona jest za oszałamiające walory zapachowe i aromatyzujące.

Zapachy Louis Vuitton będą dostępne w wybranych butikach już od września.

Opracowanie: Maja Nowakowska

Sprawdź również:

Czas na porządki w lodówce! Sprawdź, jak przechowywać żywność

Jakie masz poranne rytuały? Dużo o Tobie mówią!

JAK UTRZYMAĆ PORZĄDEK W DOMU?

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: