Inspirander

Strona główna / Uroda / Pielęgnacja / Nicole Kidman ambasadorką marki Neutrogena

Nicole Kidman ambasadorką marki Neutrogena
 Pielęgnacja,

Nicole Kidman ambasadorką marki Neutrogena

17 maja, 2017

Nicole Kidman, znana aktorka, zdobywczyni Oskara, a także piosenkarka została globalną ambasadorką marki Neutrogena. Tym samym dołączyła do grona takich gwiazd jak: Jennifer Garner, Kerry Washington, Gemma Artreton oraz Kristen Bell, uznanych przez markę Neutrogena za ikony piękna.

Aktorka będzie wspierać kampanię Neutrogena ‘See What’s Possible’, która inspiruje, by spojrzeć na piękno szerzej, nie sprowadzając go jedynie do atrakcyjnego wyglądu. Hasło kampanii zachęca kobiety do poszukiwania i przekraczania granic, wcielania w życie swoich marzeń. Jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet, które wiedzą więcej i oczekują więcej, w tym także od kosmetyków. To z myślą o nich powstają produkty Neutrogena. 

Jak mówi aktorka: „Jestem w ciągłej podróży, przybywa mi lat, a moje zdrowie, w tym zdrowie skóry, jest dla mnie bardzo ważne. Ładny wygląd zaczyna się od zdrowej skóry, o której kondycję należy dbać w odpowiedni sposób. To nie tak samo, jak w przypadku wyboru właściwej sukienki na wielką galę. Wybierając nowe ubranie, chcę, by było zgodne z ostatnimi trendami, ale nie oczekuje tego samego od pielęgnacji. W tym obszarze potrzebuję czegoś sprawdzonego, co wiem, że z całą pewnością będzie działało… czegoś, czemu mogę zaufać i będzie przynosiło oczekiwane rezultaty”

Sprawdż też: 

Kim Kardashian i Kylie Jenner razem w reklamie! 

Jennifer Lawrence w kampanii Dior Addict Lacquer Stick!

Angelina Jolie nową twarzą Guerlain 

Inne Artykuły: