Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Najmodniejsze manicure na nowy sezon!

Najmodniejsze manicure na nowy sezon!
 Trendy,

Najmodniejsze manicure na nowy sezon!

3 marca, 2017

Lustrzane paznokcie, monochromatyczne looki i klasyczne kolory odchodzą już do lamusa. W tym roku stawiamy na minimalistyczne stylizacje, mniej koloru a więcej prostych geometrycznych wzorów. Nie zabraknie również kolorowych, eleganckich zdobień dla wszystkich wielbicielek barokowych, bogatych stylizacji.

1. Minimalistyczne paski 

Poziome kreski na paznokciach delikatnie je podkreślają. Wyglądają nowocześnie, możemy je wykonać w różnych kolorach i dowolnej ilości. Najlepiej jednak prezentują się w klasycznych bielach i czerniach, które doskonale ze sobą kontrastują. Dla zwolenniczek klasyki paski możemy nosić na kolorowych paznokciach, jednak hitem tego roku będą wzory malowane na bezbarwnym lakierze. 

2. Geometryczne figury 

Idąc nieco dalej w minimalistycznych inspiracjach manicurzyści postawili w tym roku na grubo ciosaną geometrię. Na naszych paznokciach mają królować w tym sezonie szerokie pasy, prostokąty, kule i najmodniejszy wzór – paznokcie w dwóch kolorach, z kolorową końcówką ostro oddzieloną od bezbarwnej, drugiej części paznokcia. Najciekawsze są połączenia z czernią, bielą, jasnym beżem nude.

3. Niedomalowane brzegi 

Na wybiegach pojawiały się już w zeszłym roku. Paznokcie z grubym pasem koloru zaznaczonego tylko na środku płytki, optycznie wydłużają nasze dłonie i palce. Niedomalowane brzegi z boku pociągnięte jedynie bezbarwnym lakierem wyglądają niezwykle ciekawie i nadają nowoczesnej elegancji naszej stylizacji. Do tej pory pasy malowane były głównie w ciemnych kolorach. W tym roku stawiamy również na tęczowe, połyskujące, metaliczne lakiery, łącząc je z cienkimi paskami bieli. 

4. Szlachetne kruszce na paznokciach 

I nie chodzi o zdobione złotem i srebrem małe dzieła sztuki. W tym roku malujemy paznokcie na wzór kolorowych szlachetnych kamieni. Kolorowe, dopracowane wzory i tekstury na naszych dłoniach wymagają wprawnej ręki stylistki paznokci, jednak efekt prezentuje się fantastycznie. 

5. Metaliczna obwódka

W tym roku na paznokciach króluje skrajna różnorodność, obok bogatych kunsztownych zdobień stawiamy na totalny minimalizm. Hitem tego roku staną się bezbarwne paznokcie z metaliczną obwódką lub pastelową. Nico steampunkowy technologiczny i prosty look prezentuje się zachwycająco. 

6. Diamentowy błysk 

Po jednowymiarowych lustrach na naszych paznokciach przyszedł czas na tęczowe 3D. W tym roku nie tylko kolorowe kruszce inspirują nasze stylizacje. Bardzo modnym wzorem będzie również tęczowy, odbijający światło diament. Na paznokciach musimy zachować kanciastą formę kryształu i kolorowy blask.

Inne Artykuły: