Inspirander

Strona główna / Uroda / Pielęgnacja / Moskiewski zapach unisex – debiut Goshy Rubchinskiy’ego

Moskiewski zapach unisex – debiut Goshy Rubchinskiy’ego
 Pielęgnacja,

Moskiewski zapach unisex – debiut Goshy Rubchinskiy’ego

28 września, 2016

Długo zapowiadane perfumy Goshy Rubchinskiy’ego już niedługo będą dostępne w perfumeriach na całym świecie

Gosha Rubchinskiy, podbija serca młodego pokolenia przede wszystkim ciekawym, i niezwykle prostym designem, który trafia w gusta żądnego zmian i wyłamania się z obowiązujących schematów młodych i świadomych miłośników mody. I tym razem nie zwodzi oczekiwań wymagającego pokolenia, nowy zapach ma być ukoronowaniem nowoczesności i współczesnej młodzieńczej mentalności.

Sam projektant przyznaje, że kiedyś młodzi ludzie kolekcjonowali płyty, a muzycy dyktowali trendy. Dzisiaj to biznes modowy staje wytrychem dla świadomych swojego wizerunku 20-latków. Namiętnie poszukujący inspiracji i z fantazją eksperymentujący z modą ludzie, kolekcjonują najciekawsze projekty sygnowane nazwiskami ulubionych projektantów, jak kiedyś kolekcjonowało się winyle, kasety czy jeszcze niedawno, płyty cd.

Perfumy stworzone przez Goshe Rubchinskiy’ego we współpracy z COMME des GARÇONS, świetnie współgrają z nowoczesnym, buntowniczym charakterem jego tegorocznych kolekcji. Inspiracją dla designera była różnorodność i bogactwo moskiewskich ulic. Według niego zapach rosyjskiej stolicy to zapach uniseks. Jak przyznaje Rubchinskiy, nowe perfumy nie są dla kobiety czy mężczyzny, to zapach przede wszystkim dedykowany młodym ludziom.

Nie poddający się rygorom podziału płci i stereotypom, nowy produkt kreatora, to bardziej dzieło sztuki niż po prostu perfumy.  Design butelki powstał w oparciu o prostotę i piękno minimalizmu. Przezroczyste, opływowe szkoło zdobione jest tylko podpisem designera, w cyrylicy. Zwieńczeniem modernistycznej formy jest owalny, drewniany korek będący ukłonem w stronę współczesnych subkultur deskorolkowych.

Premierze najnowszego zapachu towarzyszy wydanie albumu fantastycznych autorskich fotografii Rubchinskiy’ego.

Perfumy dostępne będą w najlepszych drogeriach już od 8. października. Nie możemy się doczekać!

Opracowanie: Maja Nowakowska

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: