Inspirander

Strona główna / Uroda / Pielęgnacja / Konkurs: ekologiczne mydło, które odmładza

Konkurs: ekologiczne mydło, które odmładza
 Pielęgnacja,

Konkurs: ekologiczne mydło, które odmładza

5 października, 2016

Lubicie wszystko co oryginalne i niebanalne? Szukacie dla siebie naturalnych i dodatkowo atrakcyjnych wizualnie kosmetyków? A może chcecie zaskoczyć swoich znajomych idealnym prezentem? Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest coś, co spełnia wszystkie te oczekiwania!

Sadza Soap to w 100% naturalne, czarne mydło glicerynowe zawierające węgiel aktywny. Dlaczego jest takie niezwykłe?

Po pierwsze, mydło to ma kształt bryły węgla, oryginalnie wydobytej w kopalni 320 metrów pod ziemią!

Po drugie, nie zawiera w sobie żadnych syntetycznych środków, chemicznych konserwantów, substancji nawilżających i innych szkodliwych emulgatorów, sztucznych barwników czy aromatów. Wszystkie kosmetyki z rodziny Sadza Soap są wolne od SLS, SLES, MPG, PEG i parabenów, dzięki czemu okażą się odpowiednie dla dzieci, wegan oraz przedstawicieli nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Po trzecie, chociaż marka znana jest w całym kraju i za granicą, wszystkie produkty inspirowane są Śląskiem, gdzie węgiel od zawsze do dziś pozostaje największym bogactwem. Sadza Soap to produkty zdobywające uznanie globalnie, jednak produkowane lokalnie.

{images}

 A gdybyście nadal nie byli do końca przekonani…  to chyba jedyna okazja, żeby się trochę pobrudzić, aby ostatecznie być zupełnie czystym! Mydło Sadza Soap zawiera węgiel aktywny, czyli najbardziej naturalny czynnik oczyszczający na świecie.

Przed Wami konkurs, w którym macie szanse wygrać te niepowtarzalne produkty prosto ze Śląska. Wystarczy w ciekawy i przekonujący sposób odpowiedzieć nam dlaczego to właśnie do Ciebie ma trafić wyjątkowe, czarne mydło marki Sadza Soap!

Poniżej regulamin oraz szczegóły konkursu:

§1 – OGŁOSZENIE KONKURSU

1.         Portal internetowy Inspirander ogłasza konkurs pt. „Ekologiczne kosmetyki prosto ze Śląska”, w którym do wygrania są 3 zestawy mydełek marki Sadza Soap: 5 produktów za pierwsze miejsce, 3 produkty za drugie miejsce i 2 produkty za trzecie miejsce.

2.         Konkurs trwa od 06.10.2016 roku do 10.10.2016 roku do godziny 12.00.

3.         Rozstrzygnięcie odbędzie się następnego dnia, 11.10.2016 roku do godziny 15.00 na podstawie odpowiedzi udzielonych w komentarzach pod konkursowym postem na portalu Inspirander.pl przez redakcję portalu.

4.        Wyniki zostaną podane 11.10.2016 roku do godziny 15.00 w komentarzu pod postem na portalu Inspirander. Zwycięzcy dodatkowo zostaną poinformowani w wiadomości prywatnej na Facebooku.

§2 – WARUNKI UCZESTNICTWA

1.         Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić łącznie następujące warunki:

a)        Zapoznać się z treścią Regulaminu konkursu dostępnego w poście konkursowym na  portalu Inspirander

b)        Dołączyć do fanów (polubić) profilu portalu Inspirander na Facebooku

c)         Udostępnić konkursowy post na Facebooku

d)        Odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem informującym o konkursie na portalu Inspirander. Pytanie konkursowe brzmi: Dlaczego to właśnie do Ciebie ma trafić zestaw czarnych, wyjątkowych mydełek marki Sadza Soap?

2.         Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją wszystkich punktów regulaminu.

§3 – WYBÓR ZWYCIĘZCÓW

  1. Osoba, która udzieli najciekawszej, najbardziej oryginalnej odpowiedzi na pytanie zwycięży otrzymując nagrodę w postaci 5 mydełek marki Sadza Soap. Kolejne dwie najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone kolejno zestawami liczącymi 3 i 2 mydełka marki Sadza Soap.

§4 – POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.         Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.

2.         Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Opracowanie: Ania Tobiasz

 

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: