Inspirander

Strona główna / Uroda / Makijaż / Kim Kardashian i Kylie Jenner razem w reklamie!

Kim Kardashian i Kylie Jenner razem w reklamie!
 Makijaż,

Kim Kardashian i Kylie Jenner razem w reklamie!

21 kwietnia, 2017

Słynne siostry reklamują kosmetyki Kylie Cosmetics! Zobacz jak Kim i Kylie wyglądają razem w wideo promującym nową linię!

Instagram/ @kyliecosmetics

Kylie Jenner swoimi kosmetykami podbiła świat makijażowy. Jej produkty wyprzedawane są w ciągu kilku godzin. Za każdym razem stają się hitem. Co tym razem wymyśliła?

Wraz ze starszą siostrą – Kim Kardashian – stworzyła nową linię pomadek nude. Będą sprzedawane w jednym zestawie. Nie jest to zaskoczeniem. Kim znana jest z miłości do tego koloru. Kylie nigdy nie kryła, że Kim jest dla niej wzorem do naśladowania. 

Instagram/ @kyliecosmetics

Sławne siostry wzięły razem udział w kampanii reklamującej nowe kosmetyki – kolekcję KKW X KYLIE. Mimo 17 lat różnicy, w pierwszym wideo na Instagramie wyglądają jak bliźniaczki! W naturalnym makijażu są bardzo podobne. 

To świetny krok do zwiększenia promocji kosmetyków Kylie. Ponad 90 mln odbiorców na każdym Instagramie sióstr, daje ogromną liczbę potencjalnych klientów. Pomadki trafią do sprzedaży już 25 kwietnia. Wtedy właśnie dowiemy się, czy Kylie wypuściła na rynek kolejny hit.

Inne Artykuły: