Inspirander

Strona główna / Styl życia / Inspirander poleca / INSPIRANDER POLECA: Line Interception Power Duo

INSPIRANDER POLECA: Line Interception Power Duo
 Inspirander poleca,

INSPIRANDER POLECA: Line Interception Power Duo

21 marca, 2017

W walce ze starzeniem się skóry liczy się każdy dzień i każda noc. Zmarszczki mimiczne i głębokie linie tworzą się na skutek działania promieniowania UV, a głębokie zmarszczki i bruzdy, powstają z wiekiem. Do zwalczenia tak wielu zagrożeń potrzebna jest podwójna formuła, która poradzi sobie zarówno podczas dnia, jak i w nocy. 

Line Interception Power Duo to innowacyjne rozwiązanie prosto ze szwajcarskich laboratoriów La Prairie. Posiada działanie totalne, które zwalczy każdy rodzaj zmarszczek w ciągu 14 dni i 14 nocy. To pierwszy produkt pielęgnacyjny, który łączy w sobie funkcje wszystkich zabiegów medycyny estetycznej, mających na celu redukcję widocznych oznak starzenia. 

Kosmetyk łączy w sobie dwie formuły – tę na dzień i na noc. W opakowaniu produktu umieszczone są dwa osobne dozowniki, w których znajdują się dwie różne konsystencje. Podwójny, opływowy kształt buteleczki podzielony jest na srebrzystą połowę, w której kryje się krem na dzień i matową czerń dla kremu na noc.

Krem na dzień

Nasza ekspresyjność pozostawia na twarzy ślady w postaci „kurzych łapek”, zmarszczek pomiędzy brwiami, na czole i wokół ust. Krem na dzień od La Prairie redukuje aktywność tworzenia się zmarszczek mimicznych i chroni skórę przed fotostarzeniem. Aktywne składniki ograniczają reakcję mięśni, tłumiąc nie tylko skurcz, ale sygnał, który go wyzwala. Dzięki temu skóra pozostaje nieskazitelnie gładka, a twarz wciąż może wyrażać emocje! Dodatkowo, z uwagi na fakt, że promieniowanie UV i podczerwone jest odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się skóry, ważna jest także ochrona przed tym codziennym zagrożeniem. Line Interception Power Duo Day zawiera wysoką ochronę słoneczną w postaci filtrów SPF 30.

Krem na noc

Upływ czasu i działanie siły grawitacji wpływają na tworzenie się bruzd i fałd na twarzy. W trakcie nocnego odpoczynku, w skórze zachodzą procesy regeneracyjne i naprawcze, które z wiekiem spowalniają i nie są już tak efektywne. Formuła Line Interception Power Duo Night przyśpiesza proces restrukturyzacji skóry, który wypełnienia głębsze linie i zmarszczki. Dodatkowo, krem na noc został wzbogacony w ekstrakt z czerwonych, ekologicznie uprawianych winogron, dzięki czemu zwiększa eliminację uszkodzonych białek, aby przygotować skórę do optymalnej odnowy.

To, co podoba nam się najbardziej

  • Dwa dozowniki z dwoma różnymi formułami – na dzień i na noc
  • Konsystencja – szybko się wchłania
  • Ładny, delikatny zapach
  • Wysoka ochrona przeciwsłoneczna – SPF 30
  • Łatwa aplikacja – mechanizm zapobiegający wyciekowi kremu, pozwala na dozowanie odpowiedniej jego ilości, w zależności od potrzeb
  • Estetyczny, minimalistyczny design opakowania

          POJEMNOŚĆ: 2x 25 ml,

         CENA: OKOŁO 1380 PLN

Inne Artykuły: