Inspirander

Strona główna / Uroda / Pielęgnacja / INSPIRANDER POLECA: balsam Sisley Paris: Crème Réparatrice

INSPIRANDER POLECA: balsam Sisley Paris: Crème Réparatrice
 Pielęgnacja,

INSPIRANDER POLECA: balsam Sisley Paris: Crème Réparatrice

5 czerwca, 2017

Nadchodzi koniec dnia, słońce powoli zachodzi zapraszając nas na chwilę relaksu. To idealny moment, żeby zadbać o swoje ciało. Z pomocą przychodzi nam balsam do ciała La Creme Réparatrice od Sisley Paris.

Nawilżająca pielęgnacja do ciała – LA CREME RÉPARATRICE

 

Instagram/ @sisleyparispolska

Łagodzenie, wzmacnianie, regeneracja podrażnionej skóry wskutek szkodliwych czynników zewnętrznych — takie wyzwania postawiono przed Działem Badawczym Sisley, które zaowocowały w 1980 roku kultowym produktem do pielęgnacji: Crème Réparatrice do twarzy, prawdziwa pielęgnacja SOS, która w 2003 roku pojawiła się w wersji do ciała. W 2017 roku Sisley ulepsza swój Crème Fluide Réparatrice do ciała dodając koktajl nawilżających składników aktywnych, wzmacniających skuteczność produktu.

Działanie:

  • natychmiastowe i trwałe nawilżenie dzięki niepowtarzalnemu kompleksowi odświeżającemu 
  • wzmocnienie funkcji bariery ochronnej dzięki substancji aktywnej gwarantującej zrównoważone nawilżenie skóry  – wyciąg z kasztanowca działa na wielu poziomach zapobiegając utracie wody i utrzymując naturalną równowagę wodną skóry; wzmacnia barierę lipidową skóry i warstwę rogową naskórka
  • odżywienie, regeneracja i łagodzenie dzięki składnikom działającym jak „balsam do ciała”- Masło shea, bogate w podstawowe kwasy tłuszczowe, olej andiroba, alantoina i fitoskwalan z właściwościami zmiękczającymi i łagodzącymi działają razem, by zregenerować, odżywić i przynieść pełen komfort skórze.

To co podoba nam się najbardziej: 

  • Delikatny zapach
  • Lekka konsystencja 
  • Estetyczne opakowanie

Rezultaty:

  • Naprawia, odżywia i chroni podrażnioną skórę narażoną na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych
  • Wzmacnia mechanizm nawadniania poprzez magazynowanie wody w warstwie naskórka i ograniczenie jej utraty, dzięki czemu skóra jest wyraźnie zregenerowana i trwale nawilżona 
  • Znika wrażenie dyskomfortu, skóra jest bardziej elastyczna 

Crème Réparatrice

Cena: 545 zł

Pojemność: 200 ml

Inne Artykuły: