Inspirander

Strona główna / Uroda / Egipskie wyszczuplanie czyli Agyptos

Egipskie wyszczuplanie czyli Agyptos
 Uroda

Egipskie wyszczuplanie czyli Agyptos

30 lipca, 2009

Zabieg Agyptos to metoda wyszczuplania poprzez nakładanie specjalnych preparatów, a później zabandażowanie całego ciała, niczym egipska mumia. Metoda jest w pełni naturalna.

 Metoda Agyptos jest odkryciem niemieckich naukowców, a poprzedziły ją podobno kilkunastoletnie badania. Bazuje na starożytnych egipskich recepturach, ale ponoć korzysta też z najnowszych technologii.

Agyptos jest w 100% naturalny i łączy działanie mieszanki kilkunastu rodzajów osadów oceanicznych i wyciągów roślinnych ze specjalną techniką bandażowania ciała (tzw. body – wrap).

Jak zapewniaj twórcy tej metody, aby osiągnąć zamierzony efekt wystarczają już 3 – 4 zabiegi w maksymalnie 7 – dniowych odstępach.

Możesz z nich skorzystać w wybranych salonach, w których personel przeszedł specjalistyczne szkolenie. Koszt jednego zabiegu wynosi minimum od 200 nawet do 500 zł.

Jak wygląda zabieg Agyptos?

Najpierw kosmetyczka zmierzy twoje obwody w kilkunastu punktach ciała, zaznaczając miejsca pomiaru. Następnie zostaniesz zawinięta „od stóp do głów", niczym mumia, w kilkadziesiąt metrów bandażu, nasączonego leczniczymi glinkami i minerałami. Potem będziesz musiała założyć specjalny, termoizolacyjny dres i położysz się na 45 do 60 minut pod elektryczny koc.

Kontakt skóry z glinkami powinien być dosyć przyjemny, raczej nie będzie szczypało ani piekło. Jednak specjalna, uciskająco – drenująca, metoda bandażowania może stwarzać pewien dyskomfort. Leżąc w takim kokonie możesz się, bowiem poczuć jak dziewiętnastowieczna dama, ściśnięta ciasnym gorsetem.

Po upływie wyznaczonego czasu zdejmiesz bandaże, a kosmetyczka ponownie zmierzy twoje obwody w zaznaczonych uprzednio miejscach. Jeśli spełnią się zapewnienia producentów we wszystkich „strategicznych" miejscach powinno ci ubyć minimum 1,5 do 2 centymetrów.

Możesz też zauważyć poprawę stanu skóry – stanie się gładsza i bardziej elastyczna. Dla pogłębienia efektów kuracji między zabiegami powinnaś pić dużo wody mineralnej oraz stosować dietę bogatą w błonnik, witaminy oraz warzywa i owoce.


Na co pomaga Agyptos?

Agyptos obok skutecznych, jak zapewnia producent, właściwości wyszczuplających ma jeszcze inny dobroczynny wpływ na organizm.

Redukuje celullit i rozstępy, „liftinguje" pośladki i biust oraz odtruwa organizm z toksyn.

Wspomaga też leczenie wielu chorób, np.: trądziku, reumatyzmu, łuszczycy, dolegliwości pleców i stawów oraz alergii. A także łagodzi objawy miesiączkowe i klimakteryjne, stresy i problemy z bezsennością.

Z zabiegu można korzystać niezależnie od wieku i tuszy.

Są jednak i przeciwwskazania, takie jak: zapalenie żył, rozedma płuc, niewydolność nerek, ciąża, laktacja, grzybica skóry, choroby serca (w tym założony rozrusznik) oraz epilepsja.

Agyptos można też stosować nie wcześniej jak 3 miesiące po przebytym zabiegu operacyjnym. A osoby po chorobie nowotworowej powinny najpierw skorzystać z konsultacji u lekarza specjalisty.

24.05.2009

foto:istockphoto.com

Inne Artykuły: