Inspirander

Strona główna / Uroda / Makijaż / Dior wyznacza trendy w makijażu na jesień

Dior wyznacza trendy w makijażu na jesień
 Makijaż,

Dior wyznacza trendy w makijażu na jesień

20 września, 2016

Najnowsza kolekcja Dior Skyline, inspirowana majestatem i ponadczasowym pięknem Eiffel Tower dyktuje trendy i inspiruje na nadchodzący sezon

Opisując najnowszą kolekcję, Peter Phillips, Dyrektor Kreatywny i Wizerunkowy makijażowej odnogi francuskiego domu mody Dior, podkreśla, że kobietę Skyline wyraża niezmienna siła i klasyczna elegancja. Jako źródło inspiracji twórca wskazuje ikoniczną strukturę “żelaznej koronki” wieży Eiffla, grę światłocienia, tonów i kształtów paryskiego giganta ze stali.

Każdy z najnowszych kosmetyków Dior skupia się w nadchodzącym sezonie na konturowaniu i podkreśleniu naturalnych rysów. Wydobycie kobiecych miękkich łuków i kreacja świetlistych tafli na twarzy, w połączeniu z ciepłymi, jesiennymi barwami nada efekt lekkiego, naturalnego makeup’u.

Pierwszym krokiem jest wygładzenie cery. Dzięki Diorskin Nude Air Luminizer Powder możemy subtelnie ją rozświetlić, a dwustronna kredka Diorblush Light and Contour, wyostrzy rysy i podkreśli kontur. Do makijażu oczu dedykowana jest kultowa już paletka Dior 5 Couleurs, która w nadchodzącym sezonie nabrała koloru wina, błękitu paryskiego nieba i brązowo – czerwonych jesiennych liści. Każdy z misternie opakowanych, sprasowanych cieni, zdobi efektowny design siateczki zainspirowanej, wspomnianą już, koronkową konstrukcją Wieży Eiffla.

Jesienią kobieta Diora będzie istotą o niespotykanej, enigmatycznej i elektryzującej urodzie. Najnowsza linia kosmetyków promuje kobiecość w klasycznym wydaniu, a w trendach ma królować pełna dowolność i prostota codziennego makijażu, skupionego na podkreśleniu kształtów i konturów twarzy oraz oczu, muśniętych jesiennymi, mocnymi kolorami.

 

Opracowanie: Maja Nowakowska

Sprawdź również:

Nowa kolekcja luksusowych zapachów Louis Vuitton

Biżuteryjne usta – nowy makijaż ust od Path McGrath

Lifting bez skalpela

 

Inne Artykuły: