Inspirander

Strona główna / Uroda / Makijaż / Biżuteryjne usta – nowy makijaż ust od Path McGrath

Biżuteryjne usta – nowy makijaż ust od Path McGrath
 Makijaż,

Biżuteryjne usta – nowy makijaż ust od Path McGrath

19 sierpnia, 2016

W zeszłym miesiącu modelki Versace debiutowały na wybiegu Paryskiego Tygodnia Mody Haute Couture w spektakularnym, brokatowym makijażu ust. Od teraz linia specjalnych błyszczyków, w zestawie z połyskującymi drobinkami jest dostępna w wybranych drogeriach.

Światowej klasy charakteryzatorka Path McGrath, której makijaże któlowały na lipcowych pokazach w Paryżu, postanowiła stworzyć niepowtarzalny zestaw makijażowy. Jak w przypadku niemal wszystkich produktów makijażystki, również najnowszą kolekcję należy stosować spontanicznie i bez żadnej ostrożności. Odważne biżuteryjne usta wychodzą w tym roku na ulice, wprost z wybiegów haute couture.

{images}

Lust 004 to najnowsza kolekcja Path McGrath Labs dostępna w trzech wariacjach kolorystycznych – Flesh, Vermillion Venom i Bloodwine. Każda z wersji to zestaw dwóch matowych szminek o winylowym połysku oraz słoiczków w których zamknięte są magiczne, złoto-metaliczne pigmenty i brokat, który możemy dowolnie mieszać, tworząc niepowtarzalny look inspirowany wymarzonym makijażem z wybiegu.

Zestawy czerwonych szminek dostępne są od wczoraj na oficjalnej stronie charakteryzatorki oraz od września w wybranych perfumeriach Sephora.

Opracowanie: Maja Nowakowska

Sprawdź również:

Czas na porządki w lodówce! Sprawdź, jak przechowywać żywność

Jakie masz poranne rytuały? Dużo o Tobie mówią!

JAK UTRZYMAĆ PORZĄDEK W DOMU?

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: