Inspirander

Strona główna / Uroda / Makijaż / Bądź jak Miss Sicily z nową pomadką Dolce & Gabbana!

Bądź jak Miss Sicily z nową pomadką Dolce & Gabbana!
 Makijaż,

Bądź jak Miss Sicily z nową pomadką Dolce & Gabbana!

5 maja, 2017

Wyobraźcie sobie młodą dziewczynę podróżującą czerwonym kabrioletem po pięknej Sycylii. Przed wyjściem z samochodu, maluje się szminką i jest już gotowa, żeby olśnić wszystkich. To właśnie nowa odsłona kampanii pomadek Miss Sicily od Dolce & Gabbana.

Inspiracją do stworzenia tej linii kosmetyków było piękno Sycylii i zjawiskowość tamtejszych kobiet. Włoska marka w swoim spocie promocyjnym chciała oddać charakter rodowitych Sycylijek, które wiedzą, jak korzystać z życia w pełni i uwodzić swoim czarem. 

Dzięki swojej lekkiej konsystencji i zawartych w nich olejkom, pomadki Miss Sicily są wygodne w aplikacji i dają długotrwały efekt. Co ciekawe, mają delikatny, słodki posmak wanilii, który będzie towarzyszył Ci przez cały dzień. 

Marka przygotowała 16 odcieni kosmetyku, od delikatnych i naturalnych beży, przez spektakularne róże i fiolety, po krwiste czerwienie. Każdy odcień ma swoją własną nazwę – a są nimi najczęściej występujące na Sycylii imiona kobiet, takie jak np. Rosalia, Angelica, czy Lucia. 

{images}

Inne Artykuły: