Inspirander

Strona główna / Święta i przyjęcia / Boże Narodzenie / Adwentowy kalendarz piękna pełen kosmetyków

Adwentowy kalendarz piękna pełen kosmetyków
 Boże Narodzenie,

Adwentowy kalendarz piękna pełen kosmetyków

20 listopada, 2016

Przegląd najlepszych beauty kalendarzy świątecznego sezonu. Adwentowy kalendarz z miksturą piękna na każdy dzień przygotuje Cię na bajeczne i olśniewające święta. Dlaczego tylko najmłodsi mają z niecierpliwością odliczać dni do Wigilii, codziennie ciesząc podniebienie pyszną czekoladką? Zamiast słodkiej pokusy i tradycyjnych adwentowych kalendarzy spraw sobie baśniowo zdobione okienka pełne apetycznych, mini kosmetycznych upominków na każdy dzień.

Beauty kalendarz świąteczny pełen różnych produktów od ulubionej marki sprawi radość i pozwoli wypróbować całą gamę przeróżnych produktów do pielęgnacji, makijażu czy nowych zapachów, których jeszcze nie zdążyłaś przetestować. Producenci najlepszych kosmetyków przygotowali specjalnie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia kalendarze adwentowe, które już opanowały pełne blasku, świąteczne witryny drogerii.

Pięknie zdobione pudełeczka to bogactwo najlepszych flagowych produktów luksusowych marek oraz specjalnych wersji limitowanych i nowych kolekcji przygotowanych specjalnie na okres karnawału i najbardziej wyczekiwanych świąt w roku. W mini wersjach turystycznych, znajdziemy zarówno kremy, balsamy i maseczki jak i perfumy oraz najlpsze kosmetyki do makijażu, od szminek przez eylinery i tusze aż po lakiery do paznokci.

Odliczaj dni do Bożego Narodzenia w piękny sposób. Wybór jest ogromny! 

{images} 


Opracowanie: Maja Nowakowska

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: