Inspirander

Strona główna / Uroda / Włosy / 5 pomysłów na kucyk jak z wybiegów!

5 pomysłów na kucyk jak z wybiegów!
 Uroda,

5 pomysłów na kucyk jak z wybiegów!

10 kwietnia, 2017

Masz dosyć nudnego kucyka? Chcesz wprowadzić powiew świeżości do Twojej codziennej fryzury? Z naszymi propozycjami nie spędzisz godziny przed lustrem. Prezentujemy pomysły na kucyk, prosto z pokazów mody. Odmienią Twój codzienny look!

Ukryj gumkę. To najszybszy sposób na drobną modyfikację kucyka. Dodatkowo dodajesz odrobinę elegancji. Zwiąż włosy w kucyk, tak jak dotychczas. Wydziel jedno pasmo włosów i owiń nim gumkę. Końcówkę przypnij wsuwką pod kucykiem, aby nie była widoczna. Gotowe! Możesz również dodać wąski warkoczyk idący przez szczyt głowy. Tak jak na nowojorskim Fashion Week!

Instagram/  @lorealprous i Instagram/ @katetik

Dodaj drobny element. Przeszukaj swoje zbiory ozdób. Może znajdziesz w nich elegancką kokardę, złotą klamrę lub nawet zwykłą wstążkę. Każda z tych rzeczy ożywi, Twoją fryzurę. Tak jak tą, stworzoną przez Marianne Jensen na Fashion Week.

Instagram @mariannejensenhair

Warkocze. Jeśli dość sprawnie opanowałaś sztukę tzw. „dobierańca” – dodaj go do kucyka! Zapleć go z boku, tak, aby dochodził do miejsca związania włosów. Możesz go przedłużyć jako tradycyjny warkocz i wpleść w związane włosy. Inna opcja to połączenie warkocza i kucyka. Pół na pół. Tak jak na Fashion Week marki Mercedes.

Instagram @jessicatwamleyhairartistry

Prosto, ale efektownie. Stylizacja z London Fashion Week. Do tego sposobu potrzebujesz kilku cienkich gumek. Najpierw zwiąż włosy w koński ogon – najlepiej dość wysoko. Kilka centymetrów niżej zawiąż kolejną gumkę. Włosy pomiędzy wiązaniami możesz wyciągnąć lekko na boki. Powtórz na całej długości.

Instagram @bestofnyfw @adamreedhair

Karbownica nie wyszła jeszcze z mody! Zepnij wysoko koński ogon. Ukryj gumkę pod pasmem włosów… I karbuj! Fryzura wygląda najlepiej na grubych włosach. Modelki z tygodnia mody w Nowym Jorku potwierdzają!

Instagram @lorealprous

Zamiast związywać w pośpiechu kucyk – poświęć mu dłuższą chwilę! Nasze patenty są proste do wykonania. Odświeżysz swój codzienny wygląd i być może znajdziesz nowy ulubiony sposób na fryzurę. Komplementy znajomych chyba są tego warte? Powodzenia!

Sprawdź również: 

7 domowych sposobów na kręcone włosy

Włosy półdługie: urodowy kompromis

Sprawdzone sposoby na elektryzujące się włosy


Opracowanie: Ilona Strzeszewska

Inne Artykuły: