Inspirander

Strona główna / Uroda / Zapachy / 15 nowych zapachów Chanel

15 nowych zapachów Chanel
 Uroda,

15 nowych zapachów Chanel

23 listopada, 2016

Flagowa kolekcja Les Exclusifs w nowej odsłonie.​ Jacques Polge wielki kreator zapachów Chanel, który od 1978 pełnił przez ponad trzy dekady rolę nadwornego perfumiarza francuskiego domu mody, kilka lat temu ustąpił miejsca swojemu synowi.

Olivier Polge po fantastycznych debiutach, między innymi zapachu Boy, który zrewolucjonizował i poszerzył flagową kolekcję o niebanalną propozycję unisex, teraz postanowił odświeżyć główną linię zapachów Chanel.

Spośród bogatej kolekcji Les Exclusifs, której najstarszy projekt Bel Respiro pochodzi z 1920 roku, wybrał 15 zapachów, które stworzył na nowo. W odświeżonym formacie wód perfumowanych Olivier Polge wykorzystał rodzime kompozycje, proponując fanom Les Exclusifs odkrycie odświeżonej, nowej interpretacji najlepszych flagowych aromatów Chanel.

W najnowszej kolekcji znajdą się kultowe odsłony zapachów sprzed lat jak i perfumy stworzone przez samego Oliviera Polge, między innymi debiut perfumiarza dla Chanel, zapach Misia i drugi z jego projektów – Boy. 


Opracowanie: Maja Nowakowska

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: