Inspirander

Strona główna / Święta i przyjęcia / Urodziny dziecka / TOP 5: pomysły na przyjęcie dla dzieci!

TOP 5: pomysły na przyjęcie dla dzieci!
 Święta i przyjęcia,

TOP 5: pomysły na przyjęcie dla dzieci!

18 lipca, 2016

Zbliżają się urodziny Twojej pociechy, a Ty wciąż nie masz pomysłu jak zorganizować imprezę? Kinder bal to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Szukasz inspiracji na motyw przewodni, gry i menu? Przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów na świetną zabawę!

1. Bal przebierańców

Bal przebierańców to dla dziecka świetna okazja, aby na jeden dzień stać się swoim ulubionym bohaterem z bajki, czy kreskówki. Dodatkową atrakcją będzie adrenalina związana z odgadywaniem przebrań pozostałych kolegów i koleżanek!

2. Magiczne przyjęcia

Jeżeli Twoje dziecko kocha wróżki, czarownice i wszelkie inne czarodziejskie stworzenia, wprowadź do domu trochę magii! Wystarczy przygotować odpowiednie przebrania i rekwizyty takie jak różdżki, czy magiczne szaty. Świetną zabawą może okazać się wspólne wymyślanie zaklęć!

3. Maraton filmowy

Przygotuj listę ulubionych bajek lub filmów swojego dziecka i zaproś kilku znajomych z przedszkola, czy szkoły. Przed telewizorem porozkładaj dużo koców i poduszek. W takiej sytuacji przydadzą się też przekąski. Może zamiast chipsów i popcornu warto postawić na zdrowe pałeczki warzywne z dipem jogurtowym?

4. Impreza tematyczna

Pomyśl o tym co najbardziej ucieszy Twoją pociechę – super bohaterowie, zwierzęta, piraci, księżniczki? Przygotuj odpowiedni podkład muzyczny, dekoracje i zabawy w klimacie wybranego motywu przewodniego. Niech Twój dom stanie się na jeden dzień indiańską wioską, statkiem piratów albo zamkową komnatą królewny.

5. Gry fryzjerskie

A co jeżeli na dworze pada deszcz, a Twoje dziecko woli spędzać czas w mniejszym gronie? Proponujemy zabawić się w wirtualnego fryzjera:
http://www.grydladzieci.pl/fryzjerskie/

Opracowanie: Ania Tobiasz

Sprawdź również:

Pirackie przyjęcie

… się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom w każdym wieku. Dla urządzenia takiego przyjęcia wbrew pozorom nie potrzeba wiele. Trochę … Więcej pomysłów na urodzinowe przyjęcie Zadbaj o poczęstunek …

Indiańskie przyjęcie

… i pomysłowości i mogą być niezapomnianą zabawą dla całej rodziny! Pamiętaj, że niektóre akcesoria – jak na przykład … pieczona ryba Sprawdź nasze przepisy na przyjęcie dla dzieci >>> XI. Zaproszenia   Zaproszenia dla .

PRZYJĘCIE DLA KSIĘŻNICZEK

… można ją zastąpić włoskim orzechem. Upominki dla każdej z księżniczek zapakuj do osobnych paczuszek, przewiązanych … foto: Thomas Gordon/ iStockphoto.com przyjęcie urodziny przyjęcie dla księżniczki

 

Inne Artykuły: