Inspirander

Strona główna / Święta i przyjęcia / Dzień matki / Poradnik prezentowy na Dzień Matki

Poradnik prezentowy na Dzień Matki
 Dzień matki,

Poradnik prezentowy na Dzień Matki

3 kwietnia, 2018

26 maja to dzień absolutnie wyjątkowy – Dzień Matki. Być może jesteśmy w tej kestii nieugiętymi tradycjonalistkami, ale w ten szczególny dzień roku liczy się pomysł i inicjatywa. Każda mama za lata troski i miłości zasługuje na celebrowanie jej dnia w wyjątkowy sposób. Nie liczą się tylko prezenty, ale czas i chwile jakie możesz jej podarować. My już mamy kilka pomysłów na to jak uczcić Dzień Mamy. 

Wyjątkowy posiłek dla mamy na Dzień Matki

Najważniejsza kobieta w naszym życiu na co dzień, choćbyśmy nie wiem jak dorosłe były, nadal o nas dba i jest prawdziwą boginią domowego ogniska. Wspominając dziecięce śniadania do szkoły i najpyszniejsze dania, które serwowała nam po długim dniu w szkole, podaruj jej królewską ucztę. Nie pozwól jej pracować w ten jeden dzień i zadbaj o wyjątkowy, wspólny posiłek i długą rozmowę przy suto zastawionym stole. Podaj ulubione potrawy mamy, z kieliszkiem pysznego wina albo orzeźwiającej mimozy.

Zadbaj o oprawę wizualną przy okazji wzbogacając maminą kuchnię o nową zastawę, ciekawą paterę, designerski dzbanek lub sztućce. To będzie idelany prezent na Dzień Matki.

Mamy kilka propozycji, wszystkie piękne, więc ciężko się zdecydować… 

  1. Piękna kolorowa patera w skandynawskim stylu. Do serwowania wyjątkowych potraw. Swoją prostotą i elegancją trafi w każdy, nawet najbardziej wybredny gust. KUP TERAZ

2. Łopatka do ciasta w kolorze czerni i bursztynowego brązu. Wykonana z bawolich rogów. KUP TERAZ

3. Fantazyjna patera na ciasta, torty, owoce lub cokolwiek sobie wymarzysz. KUP TERAZ

4. Taca z czarnego marmuru. Piękna i elegancka dekoracja to wyjątkowo praktyczny dodatek, może służyć zarówno jako akcesoria do serwowania potraw jak i do ich przygotowania. Marmur świetnie się sprawdza w roli deski do krojenia. Jest odporny na zarysowania, zniszczenia, a naturalny kamień zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. KUP TERAZ

Opracowanie: Maja Nowakowska

Inne Artykuły: