Inspirander

Strona główna / Święta i przyjęcia / Dzień ojca / Pomysły na Dzień Ojca

Pomysły na Dzień Ojca
 Dzień ojca,

Pomysły na Dzień Ojca

21 czerwca, 2016

23 czerwca to kolejna magiczna data w naszym kalendarzu. Z okazji Dnia Ojca warto wybrać coś wyjątkowego, obdarować seniora rodu nietuzinkowym upominkiem, albo  chwilą swojego cennego czasu, spędzając w towarzystwie taty niepowtarzalne chwile. Wspólny wypad na gokarty czy kajaki będzie czarującym powrotem do dzieciństwa i wspólnie spędzanego czasu w gronie rodzinnym. W związku z nadchodzącym Dniem wszystkich kochanych Ojców przygotowaliśmy dla was garść inspiracji, co wybrać i czym zaskoczyć tatę.

TOR GOKARTOWY

Wszyscy mężczyźni, bez wyjątku, kochają adrenalinę i porządną dawkę rywalizacji. Po ciężkim dniu pracy i licznych obowiązkach warto sprawić tacie prawdziwie dziecięcą radość i zabrać go na tor gokartowy. Aktywnie spędzony czas, w beztroskiej atmosferze okraszonej dusznym zapachem asfaltu sprawi każdemu mężczyźnie przyjemność.  Wiele torów w całej Polsce proponuje korzystne cenowo karnety, oraz wejściówki przygotowane specjalnie z tej okazji dla ojca i dziecka.

SPŁYW KAJAKOWY

W pogodnej czerwcowej aurze warto zabrać tatę na łono natury i obcować z prawdziwym żywiołem. Spływ kajakowy to nasza kolejna propozycja dla wszystkich aktywnych ojców. Nad Pilicą, niedaleko stolicy, można skorzystać z takiej formy wypoczynku. Organizatorzy zapewniają, że trasa jest przystępna, zarówno dla miłośników kajakarstwa, jak i amatorów. Pokonanie rzeki nie będzie stanowiło problemu. Dodatkową atrakcją są rozciągające się wokół Pilicy malownicze krajobrazy, z gęsto rozsianymi punktami zabytkowymi.  Nadchodzący upalny weekend będzie doskonałą okazją na surwiwalowy wypad kajakowy.

OJCOWIE CZYTAJĄ DZIECIOM

Inspiracją dla ojców najmłodszych pociech będzie event organizowany przez restaurację Aioli. 26 czerwca będzie się tam odbywać wydarzenie pod tytułem „Ojcowie czytają dzieciom”. To doskonała okazja aby celebrować dzień ojca całą rodziną wraz z najmłodszym potomstwem.

WYPAD PIKNIKOWY

Dzień Ojca to także okazja do spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Jeśli lubicie wraz z najbliższymi leniwie odpoczywać w otoczeniu przyrody doskonałą alternatywą z tej okazji będzie wypad piknikowy.

SPRAWDŹ: Jak wybrać hotel na rodzinny weekend?

Oprócz inspirujących alternatyw na wolny czas, który możesz spędzić ze swoim tatą przygotowaliśmy również kilka pomysłów na prezenty, którymi możesz go obdarować.

LOT BALONEM

Dla ojców, którzy lubią niecodzienne rozrywki i podniebne podróże mamy propozycję wyższych lotów. Podaruj swojemu tacie przelot balonem nad malowniczym Kazimierzem Dolnym. Prezent, który tata będzie wspominał latami, to cudowna okazja do obserwowania i podziwiania z niezwykłej perspektywy, czarujących i malowniczych Polskich pejzaży.

TUNEL AERODYNAMICZNY

Jeśli chcesz zapewnić tacie bardziej ekstremalne wrażenia, daj mu w prezencie wejściówkę do tunelu aerodynamicznego. Niezapomniane wrażenia unoszenia się w powietrzu i przetestowania własnych możliwości i odporności na strach. To wspaniałe wyzwanie dla każdego mężczyzny.

BILET DO TEATRU

Prezentem, który zawsze jest dobrą alternatywą na zapewnienie ciekawie spędzonego czasu jest bilet do teatru, lub na operetkę. Wybierz dla swojego taty coś z repertuaru, który najbardziej będzie odpowiadał jego preferencjom. Letnie propozycje teatralne czy operetkowe to często powrót do kultowych i znanych spektakli.

BILET NA MECZ

A jeżeli tata jest zagorzałym kibicem, warto dać w prezencie bilet na mecz. Możesz też upiec ciasto piłkę.

PRZEPIS NA CIASTO PIŁKĘ znajdziesz tu:

Opracowanie: Mateusz Bańka

Inne Artykuły: