List od Mikołaja nie tylko dla dziecka
 Boże Narodzenie,

List od Mikołaja nie tylko dla dziecka

23 listopada, 2010

Instagram/ @signaturedowell

Co roku prawie każde dziecko pisze list do Św. Mikołaja. Ale zazwyczaj jest to korespondencja jednostronna, i list pieczołowicie napisany przez dziecko pozostaje bez odpowiedzi. Ale nie zawsze musi tak być, Twoje dziecko może otrzymać odpowiedź na swój list z dalekiej Laponii!

Święta coraz bliżej, z tego powodu każdy z nas szuka upominków pod choinkę. Spraw swojemu dziecku wyjątkową niespodziankę, jaką jest List od Św. Mikołaja.

Na stronie internetowej: www.listymikolaja.pl możesz zamówić taki list.

Ulubiony przez dzieci bohater Świąt Bożego Narodzenia nie tylko napisze do Twojej pociechy z dalekiej północy, ale też zwróci się do Niej po imieniu!

Miłe słowa od tak ważnej postaci, jaką jest Św. Mikołaj sprawią, że Twoje dziecko poczuje się nie tylko wyjątkowe, ale też pod wpływem ciepłych i mądrych słów stanie się jeszcze grzeczniejsze i chętne do pomocy.

List od Mikołaja to znakomite urozmaicenie typowych upominków świątecznych takich jak gry, słodycze, książki, czy zabawki. List od Mikołaja to również bardzo oryginalny, a przede wszystkim niedrogi prezent dla dorosłych.

Inne posty: