Inspirander

Strona główna / Święta i przyjęcia / Dzień matki / DZIEŃ MATKI – DESIGNERSKIE PREZENTY

DZIEŃ MATKI – DESIGNERSKIE PREZENTY
 Dzień matki,

DZIEŃ MATKI – DESIGNERSKIE PREZENTY

3 kwietnia, 2018

Podaruj ukochanej mamie na Dzień Matki designerski prezent. Jeśli mama kocha designerskie akcesoria z pewnością najlepszym  prezentem będzie urozmaicenie i wzbogacenie ulubionej przestrzeni o niebanalne dekoracje dla domu od najlepszych światowych designerów. Z pewnością doskonale znasz jej gust więc z łatwością uda Ci się wybrać coś o czym marzyła od dawna. Dzień Matki to idealny pretekst.

Dołącz do prezentu bilecik z napisem “Dziękuję, Mamo” lub “Kocham Cię, Mamo”

1. Wyjątkowa ilustracja autorstwa polskiej artystki Anny Halarewicz. Drukowana na szlachetnym, bawełnianym papierze. 
 

 

2. Jeśli wolisz postawić na nieco trwalsze rośliny niż bukiet ciętych, świeżych kwiatów kup storczyka lub bardzo nowoczesny i niewymagający aloes, podając go w fantazyjnej doniczce. Piękne naczynie na geometrycznej nodze może służyć zarówno w roli osłonki na kwiaty, jak i naczynia w kuchni czy designerskiego pucharka do serwowania deserów. Możliwości ogranicza tylko kreatywność posiadacza! 
KUP TERAZ

3. Elegancka podstawka, tacka na biżuterię i drobiazgi z czarnego marmuru.
KUP TERAZ

 

4. Być może wyda Ci się to banalne i zbyt popularne, ale gwarantujemy, że kwiaty w pięknym wazonie to zawsze trafiony wybór. Nasza propozycja to ręcznie robiony wazon w nowoczesnym stylu, z polskiej pracowni. Trójnoga rzeźba jest wykonana z czarnej kamionki. 
KUP TERAZ

 

Inne Artykuły: