Inspirander

Strona główna / Święta i przyjęcia / Boże Narodzenie / 9 najlepszych świątecznych filmów

9 najlepszych świątecznych filmów
 Boże Narodzenie,

9 najlepszych świątecznych filmów

15 grudnia, 2018

Instagram/@tumblr.nakhchivan
Nic tak nie wprowadzi nas w świąteczny nastrój jak dobre kino ze świętami w tle. Ulubieni bohaterowi borykający się ze świąteczną gorączką, niejednokrotnie nas rozbawią i umilą ten bożonarodzeniowy czas. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę 9 świątecznych filmów, które koniecznie musisz zobaczyć!

Kevin sam w domu/ Home Alone

Przygody Kevina to już bożonarodzeniowa tradycja! Niezwykle humorystyczny i ponadczasowy świąteczny film! Dla nas zdecydowanie numer 1.

Świąteczna parada / The Christmas Parade

Zabawna i lekka komedia o młodej prezenterce, która upokorzona przez narzeczonego wyjeżdża do małego miasta, gdzie pomaga dzieciom w przygotowaniu świątecznej parady.

Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta/ A Bad Moms Christmas

Druga część zwariowanej komedii o zbuntowanych matkach, które prowadzą pokoleniową walkę o przywództwo w domu. Kto tu rządzi? Matka czy córka mająca już własną rodzinę? Ten film świąteczny szczególnie przypadnie do gustu kobietom!

The Spirit of Christmas

Zbliżają się Święta, a pani adwokat Kate Jordan musi jechać do Vermont, by dopilnować sprzedaży hoteliku. Tam zakochuje się w przystojnym, lecz przeklętym duchu. Jak potoczą się losy zakochanej kobiety?

Królewskie święta / A Royal Christmas

Ten świąteczny film wprowadzi Cię w bajkową opowieść o księciu, który zakochuje się w prostej szwaczce. Miłość ta spotyka się jednak ze sprzeciwem jego matki – królowej Isadory.

The Family Man

Wzruszający świąteczny film o naszych wyborach życiowych. Jak potoczyłyby się losy samotnego prezesa dużej firmy, gdyby wybrał inną drogę?

Święty Mikołaj / Joulutarina

Piękna opowieść o małym chłopcu, który doświadcza rodzinnej tragedii. Kiedy spotyka się z troską swoich sąsiadów, odwdzięcza się im własnoręcznie zrobionymi prezentami. Idealny świąteczny film dla całej rodziny!

Cztery Gwiazdki / Four Christmases

Zabawna komedia o parze, która próbuje odwiedzić w święta Bożego Narodzenia czwórkę swoich rozwiedzionych rodziców. Czy uda im się dotrzeć do każdego domu?

Przetrwać święta / Surviving Christmas

Pełen humoru i wzruszeń film świąteczny o zamożnym mężczyźnie, który pragnie ustrzec się przed kolejnymi samotnymi świętami. Obowiązkowa pozycja do obejrzenia wyłącznie w Boże Narodzenie!


Opracowanie: Edyta Paszkowska

Sprawdź też:

5 najlepszych książek na Święta
Pomysły na świąteczny prezent do 50 zł
Najpiękniejsze dekoracje świąteczne

Inne Artykuły: