Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Zaskakująca współpraca Rihanny z marką Chopard

Zaskakująca współpraca Rihanny z marką Chopard
 Skandynawski styl,

Zaskakująca współpraca Rihanny z marką Chopard

10 kwietnia, 2017

Rihanna rozpoczęła współpracę, jakiej wielu się nie spodziewało!

Niezależnie, czy jest to muzyka, czy moda – Rihanna odnosi sukces na każdym polu! Szwajcarska marka biżuterii Chopard postanowiła wykorzystać ten potencjał i rozpoczęła współpracę z gwiazdą. Do tej pory jubiler zapraszał do współtworzenia swoich projektów osoby, których działalność pasowała do minimalistycznej estetyki i filozofii marki. Wśród nich znalazła się między innymi francuska aktorka Marion Cotillard. 

Choć wybór naczelnej buntowniczki i skandalistki, Rihanny może dziwić, tym ruchem, Chopard zyska nową grupę fanów swojej biżuterii. Ponadto, należy pamiętać, że upodobanie do diamentów wokalistka zadeklarowała już dawno, w swoim hicie z 2012 roku, o jednoznacznie brzmiącym tytule „Diamonds”.

Limitowana kolekcja stworzona przez Riri, składać się będzie z dwóch części: kilka elementów biżuterii i ozdób zaprojektowanych na podstawie kultowej linii marki Chopard Ice Cube. Tylko szczęśliwcy będą mogli zostać posiadaczami tych wyjątkowych akcesoriów, gdyż marka planuje wypuścić jedynie 2000 egzemplarzy. Produkty pojawią się w sprzedaży w lecie 2017 roku.

Jak deklaruje sama artystka: “Od zawsze byłam zakochana w wykwintnej biżuterii Chopard, więc wciąż nie mogę uwierzyć w tę wyjątkową współpracę! To był taki fascynujący proces, wiele się nauczyłam. Nie mogę się doczekać, kiedy nasze projekty ujrzą światło dzienne!”

Inne Artykuły: