Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Założycielka Net-A-Porte, Natalie Massenet dołącza do Fartfetch!

Założycielka Net-A-Porte, Natalie Massenet dołącza do Fartfetch!
 Skandynawski styl,

Założycielka Net-A-Porte, Natalie Massenet dołącza do Fartfetch!

2 marca, 2017

Kiedy w 2015 roku Natalie Massenet ogłosiła, że odchodzi z Net-A-Porte – światowego giganta e-comerce marek luksusowych – branża mody zawrzała. Zaczęto spekulować nad następnym krokiem przewodniczącej British Fashion Council. Kilka dni temu na jej Instagramie pojawił się oficjalny komunikat.

28 lutego Natalie Massenet zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, informujące o jej dołączeniu do Rady Dyrektorów Farfetch – platformy e-commerce, sprzedającej asortyment luksusowych marek. Jedna z najbardziej wpływowych postaci w globalnym przemyśle odzieżowym, będzie dzielić stanowisko z José Neves – założycielem i dyrektorem generalnym filmy. Wspólnymi siłami mają rewolucjonizować sposób zakupu marek luksusowych, i skupić się na globalnym rozwoju Farfetch tak, by platforma stała się celem brandów z najwyższej pułki oraz mocnym partnerem w branży mody.

„Jestem człowiekiem mody, ale mam obsesję na punkcie technologii, i tego co będzie kolejne. Myślę, że Farfetch ma najlepszy model biznesowy dla tego sektora w przyszłości” – powiedziała nowa dyrektor niewykonowacza, w rozmowie z The New York Times.

José Neves i Natalie Massenet znają się dobrze z British Fashion Council. Zapowiada się wspaniała oraz niezwykle owocna współpraca!


Karina Sulich

 

 

 

Inne Artykuły: