Inspirander

Strona główna / Styl / Trendy / Travis Scott gwiazdą kampanii Yves Saint Laurent

Travis Scott gwiazdą kampanii Yves Saint Laurent
 Styl,

Travis Scott gwiazdą kampanii Yves Saint Laurent

7 listopada, 2016

W miesiąc po debiucie w roli dyrektora kreatywnego Yves Saint Laurent, Anthony Vaccarello wypuszcza klip promujący wiosenną kolekcję na 2017 rok.

W krótkim wideo stworzonym przez projektanta we współpracy z reżyserką Nathalie Canguilhem, młody amerykański raper Travis Scott promuje wiosenną kolekcję wraz z modelami Agnes Akerlund, Davidem Friend i Vittorią Ceretti, którzy uczestniczyli w wrześniowych pokazach Yves Saint Laurent.

Travis Scott nie po raz pierwszy współpracuje ze znanym projektantem. Już wcześniej w swojej karierze współtworzył głośne modowe przedsięwzięcia. Na początku tego roku raper dołączył do “WANGSQUAD” gwiazdorskiej kampanii Alexandra Wanga.

W najnowszym, elektryzującym klipie Yves Saint Laurent zobaczymy dwa żywioły na których Vaccarello oparł swój koncept. Film bazuje na niezwykłych, zachwycających ujęciach wody, ognia i natury otoczonej geometrią i sztucznością luksusowej, lustrzanej, betonowo-szklanej architektury. Zachwycające kadry ciągnących się wśród pustynnych obszarów, autostrad Ameryki, klaustrofobiczne białe wnętrza w czerwonym i niebieskim półmroku, budują erotyczną, elektro atmosferę. Surowe krajobrazy i nowoczesne przestrzenie są tłem dla czarnych, skórzanych strojów czy inspirowanych sado-masochistyczną estetyką dodatków, winylowych kaszkietów, skórzanych botków i kozaków.

To już trzeci klip z cyklu wiosennej wideo-kampanii. Zapowiedzią kolekcji był wrześniowy film z udziałem Anji Rubik, zrealizowany w Paryżu. Później mogliśmy podziwiać męską odsłonę kolekcji, której bohaterem był David Friend.


Opracowanie: Maja Nowakowska FOTO: materiały prasowe

 

 

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: