Inspirander

Strona główna / Styl / Zakupy / Torebka na lato? Tylko o nietypowym kształcie!

Torebka na lato? Tylko o nietypowym kształcie!
 Styl,

Torebka na lato? Tylko o nietypowym kształcie!

27 czerwca, 2017

Torebka to nieodłączny dodatek do każdej kobiecej stylizacji oraz niezbędny przedmiot codziennego użytku. Musi być zarówno praktyczna, jak i dopełniać nasz codzienny look. Co najważniejsze – nie musi być nudna. Dziś pokażemy Wam torebki o nietypowym kształcie, które nas zainspirowały. Sprawią, że będziecie wyglądać wyjątkowo, nawet przy zwyczajnym outficie!

Torebka w kształcie robota

Propozycja Zary – wielobarwna torebka typu kuferek na złotym łańcuszku. Teraz możesz przypominać postać z science-fiction ze swoim przyjacielem-robotem!

Torebka w kształcie leku

Tego jeszcze nie widziałyśmy! Moschino oferuje nam elegancką torebkę na złotym łańcuszku w kształcie pudełka po lekarstwie. Trzeba mieć wielką odwagę, żeby wyjść z taką torebką na ulicę, ale kto się zdecyduje, z pewnością nie pozostanie niezauważony.

Torebka w kształcie jednorożca

Torebka dla dziewczyn lubiących błyszczeć. Mała, brokatowa torebka w kształcie głowy jednorożca to propozycja od River Island za dość niewielką cenę. Wprowadź trochę magii i szaleństwa do swojej garderoby!

Torebka-popcorn

Sinsay ma dla nas niesamowitą i tanią propozycję w postaci torebki w kształcie pudełka z popcornem. Jest elegancka i stylowa, na złotym łańcuszku. Można ją nosić nie tylko do kina!

Torebka w postaci kasety video

Torebka w postaci kasety video od Olympii Le-Tan to nie zwykła imitacja randomowej kasety video, lecz konkretnej okładki – filmu Alfreda Hitchcocka, “Złodziej w hotelu” (ang. “To catch a thief”). Z tej kolekcji można dostać również torebki z innymi tytułami tego reżysera, m. in. “Psychozą”. Z taką torebką z pewnością można pojawić się na wszelkich kulturalnych wydarzeniach!

Sprawdź też:

Najlepsze projekty od Commes des Garçons Play!
Moda walcząca – t-shirty z przesłaniem!

Biały top na 3 sposoby


Opracowanie: Marta Bijan

Inne Artykuły: