Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Silne kobiety w kampanii Stelli McCartney dla Adidas

Silne kobiety w kampanii Stelli McCartney dla Adidas
 Skandynawski styl,

Silne kobiety w kampanii Stelli McCartney dla Adidas

3 marca, 2017

Po zeszłorocznej kolorowej kolekcji Stelli McCartney dla Adidas, niedawnym debiucie nowej outdoorowej linii sportowej, przyszedł czas na głośną kampanię z udziałem najlepszych sportowców. W nowej kampanii projektantka łamie stereotypy, a trzy niezwykłe kobiety promują zjawiskową kolekcję Adidas. 

W najnowszej kampanii wzięła udział modelka Karlie Kloss, twarz lipcowej kolekcji Stelli McCartney, sprinterka  Octavious Freeman, oraz profesjonalna trenerka i najbardziej znana joginka współczesnego świata Chelsey Korus. Efektem współpracy kobiet są fantastyczne, niezwykle dynamiczne zdjęcia, które promują kolejną odsłonę letniej kolekcji Stelli dla sportowego brandu. 

Nowa kampania, według autorki, ma inspirować kobiety do codziennej walki i podejmowania kolejnych wyzwań, motywować i popychać do pozytywnych zmian. Nową kolekcją McCartney celebruje niesamowitą energię i siłę kobiet, przez dynamikę, uchwycony ruch, projektantka pokazała sportowego ducha i styl życia bohaterek. Zdjęcia mają pokazać kobietom, że jeśli założymy sobie cel i obierzemy drogę to z pewnością uda się go osiągnąć, nie ma rzeczy niemożliwych, a bohaterki kampanii są na to dowodem. 

Kolekcja już w styczniu wejdzie do wybranych salonów Adidas.

{images}

 

 

Inne Artykuły: