Inspirander

Strona główna / Styl / Trendy / Reżyserski debiut sióstr Mulleavy

Reżyserski debiut sióstr Mulleavy
 Styl,

Reżyserski debiut sióstr Mulleavy

12 maja, 2017

W sieci pojawił się zwiastun debiutanckiego filmu amerykańskich projektantek Kate i Laury Mulleavy.

Siostry Kate i Laura Mulleavy do tej pory znane były szerszej publiczności jako odnoszące sukcesy projektantki mody. Wraz z założeniem w 2005 roku marki Rodarte, Amerykanki zdążyły osiągnąć wysoką pozycję w świecie fashion i zdobyć uznanie wśród krytyków i klientów na całym świecie. Dom Rodarte współpracował również przy limitowanych edycjach z takimi markami jak Gap, czy Target

Jak widać, sukces w świecie mody to dla ambitnych sióstr Mulleavy za mało. Kate i Laura postanowiły spróbować swoich sił w kinematografii. Do sieci trafił właśnie niezwykle klimatyczny zwiastun horroru “Woodshock” w reżyserii Amerykanek, który możecie zobaczyć poniżej. 

Film opowiada historię Theresy (w tej roli aktorka Kirsten Dunst, która jest również muzą domu Rodarte). Bohaterka, po stracie bliskiej osoby, wpada w świat narkotyków, które wprowadzają ją w stan hipnotycznych wizji. Zatraca się granica życia i śmierci oraz tego, co jest realne, a co nie. 

Jak w roli reżyserek spiszą się projektantki? O tym będziemy mogli przekonać się już od 15 września 2017 roku, na kiedy to przypada premiera produkcji.

Sprawdź też:

Nowy serial Netflixa z modą w tle!

5 lekcji – czego nauczył nas serial Suits

Najlepsze piosenki z serialu Gossip Girl 

Najlepsze filmy podczas Tygodnia Kina Hiszpańskiego!

5 najlepszych filmów o modelkach 

Inne Artykuły: