Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Pharrell Williams w kampanii Chanel Gabrielle!

Pharrell Williams w kampanii Chanel Gabrielle!
 Skandynawski styl,

Pharrell Williams w kampanii Chanel Gabrielle!

25 kwietnia, 2017

Do tej pory w spotach francuskiego domu mody mogliście zobaczyć takie gwiazdy jak Kristin Stewart, Cara Delevingne, czy Caroline de Maigret. Tym razem wybór ambasadora Chanel Gabrielle może dziwić, gdyż jest nim mężczyzna, a dokładnie amerykański muzyk i producent, Pharrell Williams. 

Premiera spotu to wydarzenie historyczne w komunikacji marki z odbiorcami. Po raz pierwszy, docelowo kobiece akcesorium promowane jest przez mężczyznę. Bez wątpienia, wyczucie stylu i znajomość najnowszych trendów przez Williamsa współgra idealnie z filozofią marki. 

Sam Karl Lagerfeld przyznał, że zarówno wybór Williamsa, jak i Stewart, Delevingne, czy de Maigret, ma przede wszystkim symbolizować uniwersalność torebki. Chanel Gabrielle jest produktem, który tylko z pozoru jest damskim akcesorium. Idealnie sprawdzi się też jako dodatek do męskich stylizacji. 

Jak twierdzi amerykańska gwiazda muzyki: “Byłem czarnoskórym typem kujona na deskorolce. High fashion było dla mnie wówczas czymś, czego nie rozumiałem. Z czasem jednak zacząłem myśleć, że to świetna sprawa. Moda nie jest tylko dla kobiet i nawet facet może się nią bawić!”  

Efekty tej nietypowej współpracy możecie zobaczyć poniżej. Co myślicie o pomyśle angażowania mężczyzn w promocję damskich akcesoriów? 

Inne Artykuły: