Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Peter Dundas otwiera własną markę

Peter Dundas otwiera własną markę
 Skandynawski styl,

Peter Dundas otwiera własną markę

15 lutego, 2017

Na rozdaniu tegorocznych Grammy Beyonce stała się niekwestionowaną królową wieczoru. Piosenkarka odważnie podkreśliła swoje ciążowe krągłości, a media szybko obiegły zdjęcia złotej kreacji gwiazdy. Sukienkę afrykańskiej bogini miłości jak i drugą stylizację wieczoru, czerwoną suknię, zaprojektował dla Beyonce Peter Dundas.

Tuż po ceremonii Dundas opublikował szkice strojów Beyonce na swoim Instagramie, potwierdził również, że sukienka będzie dostępna w pierwszej kolekcji jego autorskiej marki, którą postanowił otworzyć zainspirowany ogromnym sukcesem na Grammy.

{images}

Jak podkreśla designer, praca z przyszłą mamą wymagała projektowania na ostatnią chwilę, żeby osiągnąć doskonały rezultat. Prace nad stylizacjami dla Beyonce, Dundas zaczął zaledwie na miesiąc przed Grammy, a ostatnie przymiarki odbywały się w ostatnich dwóch tygodniach przed ceremonią.

Norweski projektant w ubiegłym roku opuścił stanowisko dyrektora kreatywnego Roberto Cavalli. A od 2008 do 2015 roku pracował również dla Emilio Pucci.


Opracowanie: Maja Nowakowska

 

Inne Artykuły: