Inspirander

Strona główna / Styl / Zakupy / Nowe miejsce w Warszawie z produktami ulubionych marek

Nowe miejsce w Warszawie z produktami ulubionych marek
 Styl,

Nowe miejsce w Warszawie z produktami ulubionych marek

13 czerwca, 2016

18 czerwca w warszawskim Modo zostanie otwarty nowy sklep – Multi Outlet z produktami ulubionych marek, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Z okazji otwarcia, miłośnicy mody będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty. W dniach 18 i 19 czerwca wszystkie markowe buty będzie można kupić za 99 zł, a torebki i dodatki przynajmniej z 50% rabatem.

Multi Outlet to miejsce, które ma szanse stać się ulubionym punktem warszawskich wielbicieli dobrego stylu i polowania na wyjątkowe, modowe okazje. W sklepie dostępny będzie szeroki wybór propozycji znanych marek, takich jak np. Michael Kors, Ralph Lauren czy RayBan, w przystępnych cenach. Będą to rzeczy oryginalne i starannie wyselekcjonowane przez ekspertów sklepu.  

W weekend przypadający na otwarcie – 18 – 19 czerwca br. będzie można upolować wyjątkowe okazje, np.: torebki Michela Korsa w super cenach, okulary przeciwsłoneczne marki RayBan od 150 zł,  zegarki Tommy Hilfiger od 125 zł, oraz wszystkie buty będą dostępne tylko w te dwa pierwsze dni – za 99 zł. W ofercie sklepu znajdą się takie marki jak: Desigual, Esprit, Nike, Adidas, Hogl, Lloyd, Tropeziennes, Timberland, Ugg, Gant, Asics i Ralph Lauren.

Multi Outlet to kolejny sklep w bogatej ofercie Modo, w którym można znaleźć propozycje od polskich producentów i znanych marek w wyjątkowych cenach.

Fot: Fotolia

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: