Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Nowa odsłona kolekcji adidas x Alexander Wang!

Nowa odsłona kolekcji adidas x Alexander Wang!
 Skandynawski styl,

Nowa odsłona kolekcji adidas x Alexander Wang!

29 marca, 2017

Wspólna linia adidasa z Alexandrem Wangiem to połaczenie młodzieńczego buntu z uniwersalnością. Do sklepów trafią lada dzień ostatnie dropy!

Owocem tej wyjątkowej współpracy są ubrania inspirowane sportowym stylem. Kolorystycznie przeważa tu czerń, granat, biel i pomarańcz. Cechą, która odróżnia kolekcję od innych projektów marki jest odwrócone logo adidasa. Na początek kwietnia planowane jest wprowadzenie do sprzedaży kolekcji In-Out – czyli jak nazwa wskazuje, tkanina ubrań będzie „wywinięta” na drugą stronę. Projekt In-Out silnie nawiązuje do inspiracji piłkarskich, a ubrania wykonane są z materiału frotte, tkaniny wytwarzanej na specjalnych krosnach, na którą możemy trafić na przykład w klasycznych ręcznikach, czy szlafrokach.

Od 15 kwietnia w sklepach pojawi się ostatnia już odsłona współpracy Wanga z adidasem, czyli kolekcja Logo, Patch & Velour, linia oparta na welurowej tkaninie połączonej z innymi materiałami. Godne uwagi są tutaj przede wszystkim ciekawe projekty kurtek i płaszczy. Kolekcja adidasa z Alexandrem Wangiem to również buty, a konkretnie trzy modele obuwia, które będą idealnym dopełnieniem sportowych stylizacji. Modele zaangażowani w kampanię przyciągają uwagę, gdyż wśród nich znalazł się syn amerykańskiej piosenkarki Madonny, Rocco Ricci, Hanne Gaby Odiele i Lexi Boling. Autorem zdjęć jest słynny fotograf Jurgen Teller.

W naszej galerii przedstawiamy lookbook kolekcji!

{images}

Inne Artykuły: