Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Nowa kolekcja Yves Saint Laurent

Nowa kolekcja Yves Saint Laurent
 Skandynawski styl,

Nowa kolekcja Yves Saint Laurent

28 września, 2016

Wczoraj podczas paryskiego tygodnia mody Anthony Vacarello zaprezentował najnowszą kolekcję zaprojektowaną dla Yves Saint Laurent

Na Instagramie paryskiego domu modu pojawiły się tuż po premierze zdjęcia i krótkie filmy zapowiadające elektryzującą kampanię. Pierwsze zdjęcia Anji Rubik, która będzie gwiazdą kolekcji na wiosnę 2017, zamieszczone zostały już tydzień temu, wzbudzając nasz apetyt i uchylając przed fanami rąbka tajemnicy.

{images}

Od wczoraj możemy delektować się całym spotem, który będzie podwaliną do kampanii reklamowej najnowszej kolekcji. Spot utrzymany w estetyce starego kina pokazuje romantyczną stronę Paryża. Bohaterką filmu jest kobieta hedonistyczna, a jej tajemnicze oblicze skrywane za włosami ujawnia tylko namiętne spojrzenia i delikatne uśmiechy. Nowa kobieta YSL, w którą wciela się Rubik jest kobietą romantyczną i nowoczesną, hedonistycznie oddającą się przyjemnościom życia, czerpiąc garściami z miasta miłości, największej stolicy mody i kobiecości.

Za nowy wizerunek kobiety YSL odpowiedzialny jest Anthony Vacarello, który stworzył kolekcję opartą na skórach, koronkach, geometrycznych i strzelistych wykończeniach. Obok mocnych akcentów pojawiają się biżuteryjne body z cekinami, koronkowe bluzki czy gorsetowe małe czarne, wykończone połyskującym materiałem.

Już dzisiaj na ulicach Paryża mają pojawić się billboardy z wizerunkiem nowej kobiety Yves Saint Laurent. Autorami niezwykłych fotografii i filmów jest duet, często współpracujący z Anją Rubik, Inez Van Lamsweerde i Vinoodh Matadin.


Foto: Instagram Anja Rubik

Już nie możemy doczekać się kolejnych odsłon najnowszej kampanii paryskiego domu mody!

Opracowanie: Maja Nowakowska

 

 

 

 

 

Inne Artykuły: