Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Nowa kolekcja KAS KRYST

Nowa kolekcja KAS KRYST
 Skandynawski styl,

Nowa kolekcja KAS KRYST

9 marca, 2017

Kampania KAS KRYST na sezon Wiosna/Lato 2017 to wyjątkowo opowiedziana historia, która rozgrywa się w kraju przeciwieństw, pięknych widoków, niesamowitej architektury Bauhausu i cudownych plaż. To właśnie Izrael zainspirował autora zdjęć, Daniela Jaroszka i projektantkę kolekcji do stworzenia sesji nieoczywistej i pełnej kontrastów. 

Po sezonie Jesienno/Zimowym 2016/17 zrealizowanym w Szkocji, kampania Wiosna/Lato to kolejna wędrówka, gdzie odkrywanie i poszukiwanie nowych miejsc i kultur nakręca twórców do przekraczania barier i tworzenia coraz lepszych i nacechowanych nieoczywistą formą przekazu kadrów. Na szczególną uwagę zasługuje też Maja Salamon, modelka, która na sesji wcieliła się w rolę przewodniczki po ulicach Tel Avivu. Jej nieoczywista dynamika pozowania sprawia, że momenty ujęte na zdjęciach nabierają życia. 

Kolekcja KAS KRYST  to gra kontrastami, podobnie jak zdjęcia, na których została przedstawiona. Przeźroczystości mieszają się z mięsistymi materiałami, błyski z matami, opływowe falbany z geometryczną formą płaszczy i kurtek. Projektantka postawiła też nacisk na detal. Ubrania są szyte na różne sposoby, mają odwrócone szwy, surowe wykończenia sprawiające wrażenie niedbale wykonanych, a wręcz niedokończonych.

W naszej galerii zdjęcia z tej wyjątkowej sesji.

{images}

Inne Artykuły: