Inspirander

Strona główna / Styl / Trendy / Naszywki na ubraniach – trend 2016 (zrób to sama)

Naszywki na ubraniach – trend 2016 (zrób to sama)
 Styl,

Naszywki na ubraniach – trend 2016 (zrób to sama)

27 czerwca, 2016

Jedno spojrzenie na jesienne trendy 2016 i wszystko jasne! Ponadczasowy denim wykracza poza dotychczasowe standardy „baby blues”. Chociaż niektóre z nas mogą nie być wstanie dostać w swoje ręce jeansów takich jak te powstałe przy współpracy Virgil Abloh Off-White z Levi’s, mogą stworzyć podobne samodzielnie. Naszywki, trend który zagościł na wybiegach takich projektantów jak Marc Jacobs czy Stella McCartney został ciepło przyjęty przez wiele gwiazd a do tego tak efektowny wygląd możemy uzyskać w mgnieniu oka

Jest wiele sklepów internetowych gdzie znajdziecie przeróżne motywy od militarnych przez sportowe po te o tematyce filmowej. Takie marki jak Stradivarius czy PULL&BEAR również mają w swojej ofercie ciekawe wzory. Ceny plasują się w przedziale średnio od 10 do 30 zł. Na początku zdecyduj jakie wzory będą do Ciebie pasowały, pobudź wyobraźnię i nie bój się zaszaleć. Możesz postawić na kwiaty, słowa czy nawet flaminga nieśmiało wystającego z kieszonki.

Rozmieszczenie naszywek również zależy tylko od Twoich upodobań. Pamiętaj jednak, że naszywki będą leżały inaczej na ciele niż na płasko położonych spodniach. Łaty możesz umieścić na obu nogawkach tak samo bądź pobawić się trochę i ułożyć je asymetrycznie. Innym pomysłem może być użycie naszywek tematycznych, nie każda musi być inna.

5 pomysłów na sportową stylizację

Baw się rozmiarami! Znajdź swój główny wzór np. wielkiego jednorożca a mniejsze umieść wokół niego. Minimalizm również jest pożądany. Wybierz jeden znaczący dla Ciebie element, może to być symbol z Twojego dzieciństwa np. tarcza Kapitana Ameryki. Po wybraniu naszywek i miejsca czas na przymocowanie. Zalecamy podgrzewanie żelazkiem przez ok 30 sekund. Najlepiej rozprasowywać wzór przez kawałek materiału może to być zwykły top, żeby nie przypalić naszywki. Sprawdź wszystkie łaty, przekręć jeansy na lewą stronę i również przeprasuj.

Teraz pozostaje tylko pochwalić się swoim dziełem sztuki a kiedy ludzie na ulicy będą pytać gdzie dostałaś tak wyjątkowe spodnie, odpowiedz nonszalancko, „Te? Zrobiłam sama”.

Naszywkami możesz odświeżyć nie tylko spodnie ale też kurtkę z zeszłych sezonów, spódnice czy nawet torebkę. Czas zaszczepić w tradycyjnych i ponadczasowych ubraniach szczyptę nowej energii!
 

Modne kolory latem

Opracowanie: Monika Szabelska

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: