Inspirander

Strona główna / Styl / Trendy / Najnowsza kolekcja toreb i dodatków od Balenciagi

Najnowsza kolekcja toreb i dodatków od Balenciagi
 Styl,

Najnowsza kolekcja toreb i dodatków od Balenciagi

16 sierpnia, 2016

Pierwsza kolekcja akcesoriów zaprojektowana przez debiutującego w tym roku w roli dyrektora artystycznego domu mody Demna Gvasalia zachwyca prostotą i użyteczną formą. Najnowsze projekty jesiennych dodatków są już dostępne w sprzedaży

W marcowym pokazie podczas Paryskiego Tygodnia Mody projektant zaprezentował trzy rodzaje skórzanych akcesoriów, wykreowanych w myśl użytecznego miejsca przechowywania. Torby w rozmiarze XXL dostępne są dwóch wariantach – z dłuższym i krótszym uchem i przywodzą na myśl targowe torby na zakupy. Inspiracją dla projektanta były bazarowe worki powszechne na tajlandzkich kramach, ochrzczone mianem ‘toreb Sampeng’ po największym rynku w Bangkoku.

Pasiaste, skórzane worki wykonane ze szlachetnej skóry, staną się stylowym dodatkiem tej jesieni. Mamy do wyboru różne wersje kolorystyczne od bardziej klasycznych połączeń bieli i czerni z chabrowym odcieniem, przez czerwienie i pomarańcze aż po typowo jesienne zestawy w odcieniach przygaszonej zieleni, bordo i miedzi. W najnowszej linii dodatków znajdziemy również portfele w dwóch wariantach, z dużą klapą lub bez, zapinane wokół własnej osi.

Opracowanie: Maja Nowakowska

Sprawdź również:

10 brazylijskich filmów, które warto zobaczyć

Modne t-shirty z podobiznami Demna Gvasalia i Goshy Rubchinskiy’ego

Modne t-shirty z podobiznami Demna Gvasalia i Goshy Rubchinskiy’ego

Zapachowy debiut Philippe’a Starck’a

 

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: