Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Najmodniejsze torebki na jesień 2017

Najmodniejsze torebki na jesień 2017
 Skandynawski styl,

Najmodniejsze torebki na jesień 2017

23 października, 2017

Instagram/ @nodesbags

Torebka to wizytówka kobiety. Po niej mężczyzna pozna dokąd się wybierasz. Mała torebka sugeruje, że zmierzasz w kierunku kawiarni, klubu lub restauracji. Duża torebka zdradza trasę do pracy, szkoły lub na zakupy. Ty zdecyduj, którą opcję wybierzesz. My przedstawiamy Ci najmodniejsze torebki na jesień 2017, które przydadzą się na różne wyjścia.

Modne torebki XXL

Instagram/ @mk.vibey

Lubisz mieć przy sobie wszystko i jesteś typem podróżniczki? Przemieszczasz się z pracy do kawiarni bez przystanku do domu? Ten model torebki jest idealny dla Ciebie. Maksi torebki pomieszczą cały asortyment potrzebny w ciągu dnia: kalendarz, portfel, kosmetyki, parasol, a nawet strój na fitness. Ten podręczny dodatek ma rzucać się w oczy i powalać rozmiarem. Postaw na torebki w kolorze szarym, czarnym, czerwonym lub po prostu transparentne, idealne na deszczową pogodę.

Torebki XXS

Instagram/ @khairy_storeal

Tym razem, modzie na torebki przyświeca hasło “ze skrajności w skrajność”. Poza maksi modelami, modne są także torebki miniaturki. Pełnią funkcję dekoracyjną i są niezwykle podręczne. Co prawda zmieszczą tylko 2-3 rzeczy, ale przynajmniej nauczysz się pakować najbardziej potrzebne akcesoria. Karta kredytowa, telefon i szminka? To wystarczy, jeśli chcesz nosić się lekko i z klasą. Tej jesieni najmodniejsze są mini kuferki ze sztruksu, welurowe woreczki ozdobione haftami lub ćwiekami i skórzane małe torebki przez ramię. Modele ozdobione ornamentami zastąpią sztuczną biżuterię.

Torebki na łańcuszku

Instagram/ @miumiu

Modę na torebkę z łańcuszkiem rozpoczęła Coco Chanel. Jej najsłynniejszy model 2.55 zyskał miano kultowej. Współczesna torebka na łańcuszku jest bardziej przebojowa i odważna. Najmodniejsze są ciężkie modele z ćwiekami i dużymi zapięciami. Ma być rockowo i z pazurem. Inspiruj się stylem Courtney Love, która nosi Chanelki w nowoczesnym wydaniu.


Opracowanie: Ilona Jaworska

Sprawdź też:

Najmodniejsze buty na jesień 2017
Najmodniejsze swetry na jesień 2017
MODNE UBRANIA DO PRACY NA JESIEŃ

Inne Artykuły: