Inspirander

Strona główna / Styl / Zakupy / Najmodniejsze stroje kąpielowe

Najmodniejsze stroje kąpielowe
 Styl,

Najmodniejsze stroje kąpielowe

23 lipca, 2016

Sezon plażowy w pełni. Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś jaki model bikini lub klasycznego jednoczęściowego stroju kąpielowego powinnaś spakować do wakacyjnej walizki podpowiadamy co jest hitem tego sezonu. Najmodniejsze stroje plażowe na lato 2016 to powrót do trendów z lat 90. w formach, krojach i kolorach.

{images}

W tym roku na nowo odkrywamy jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, które w latach 90. święciły swoje triumfy, powracają do łask w nowych, ciekawych wydaniach. Jednoczęściówki od lat traktowane jako alternatywa wyłącznie na basen, przeżywają w tym sezonie prawdziwy renesans. Trendy na ten sezon obalają mity związane z mocno zakrywającym ciało krojem i prezentują jednoczęściowe kostiumy w wersji galmour. Najmodniejsze stroje kąpielowe w tym roku to rozmaite kolory i formy, mocne wycięcia wydłużające sylwetkę, zdobne zapięcia na szyi czy ciekawie zaprojektowane dekolty odsłaniające pięknie opalone plecy.

Jeśli lepiej czujesz się w klasycznie plażowym dwuczęściowym stroju, masz ogromy wybór spośród standardowych modeli bikini mocno odkrywających ciało. Wśród modnych fasonów strojów kąpielowych znajdziesz różnorako wycięte doły, głęboko odsłaniające biodra, nawiązujące silnie do stylu lat 90., które możesz zestawić z ciekawie wiązanymi biustonoszami lub najpopularniejszymi w tym roku modelami stripes bra. Najmodniejsze w tym sezonie stroje dwuczęściowe to neonowe, kolorowe wzory przełamane czarnymi lamówkami i paskami, lub roślinne printy. Warto zdecydować się na mniej standardowy wybór i dobrać do najmodniejszego zestawu figi o podwyższonym stanie lub szortowym kroju, bez głębokich wcięć, a o niezwykle seksownej, wygodnej formie, podkreślającej kobiece kształty.

Opracowanie: Maja Nowakowska
Stylizacje: Mateusz Bańka
Sprawdź również:

 

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: