Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Zakupy / Najlepsze projekty od Commes des Garçons Play!

Najlepsze projekty od Commes des Garçons Play!
 Skandynawski styl,

Najlepsze projekty od Commes des Garçons Play!

4 maja, 2017

Japoński dom mody Commes des Garçons kojarzy się nam przede wszystkim z charakterystycznym logiem serca rodem z kreskówki. Za projekt odpowiada polski grafik, Filip Pągowski, który swoją współpracę z Rei Kawakubo, założycielką marki, rozpoczął już w 2000 roku. 2 lata później, słynne “serce z oczami” podbiło cały świat i od tego czasu jest wykorzystywane w popularnej kolekcji  Commes des Garçons Play. 

Siłą tej linii ubrań jest przede wszystkim ich uniwersalność. Proste projekty koszulek i bluz z charakterystycznym logiem sprawdzą się w wielu pomysłach na stylizacje. Dodatkowo, kolekcja pozycjonowana jest jako unisex i to niezależnie od wieku, ponieważ Commes des Garçons Play mogą nosić zarówno dorośli, jak i dzieci!

Kultowy status marka osiągnęła również dzięki swojej współpracy z takimi brandami jak Converse, czy Supreme. Co więcej, logo serca zostało wykorzystane także w jednym z projektów puszki Coca-Coli. 

W naszej galerii znajdziecie najpopularniejsze projekty z linii Commes des Garçons Play oraz pomysły na najlepsze stylizacje ubrań ze słynnym serduszkiem! 

{images}

 

Inne Artykuły: