Inspirander

Strona główna / Styl / Trendy / ‘Może zawierać gluten’ – kampania od Stelli McCartney

‘Może zawierać gluten’ – kampania od Stelli McCartney
 Styl,

‘Może zawierać gluten’ – kampania od Stelli McCartney

9 sierpnia, 2016

Już kilka dni po premierze swojej najnowszej kampanii brytyjska projektantka Stella McCartney wyprodukowała krótki film będący lekką kpiną i parodią wielkiego świata fashion biznesu

 

W “Może zawierać gluten” reżyser Simon Aboud prezentuje zabawne i pełne komizmu spojrzenie na backstage pokazu mody. W główną rolę rozkapryszonej divy, obsesyjnie zajętej zdrowym żywieniem, wciela się Amber Valletta. W krótkiej parodii wykorzystane są wszystkie oklepane i najbardziej oczywiste stereotypy, począwszy od małego zadbanego pieska – pupilka gwiazdy, przez wielkie kocie okulary, za którymi kryje się modelka aż po rozbieganą ekipę, która musi spełniać najmniejsze kapryśne zachcianki gwiazdy.

Zasiadająca na tronie diva narzeka na brak migdałowego mleka, jednocześnie prosząc o odpalenie papierosa, który na pewno jest bezglutenowy i równie zdrowy. Podsumowaniem zwariowanego świata, który stanął na głowie jest wkraczający na backstage kozioł, co Amber Valletta pretensjonalnie komentuje podkreślając jak bardzo nie lubi zwierząt, co nieco kontrastuje z obecnością jej ukochanego pieska.

Za scenografię i otoczenie pełnego blichtru i sprzeczności kapryśnego świata posłużyła najnowsza kolekcja Stelli McCartney na czele z linią jej nowego zapachu Pop.

Opracowanie: Maja Nowakowska

Sprawdź również:

Christopher Kane zapowiada najnowszą kampanię AW16

God Save Queens – modne stroje kąpielowe

Pasja i wino – czyli jesienne trendy w makijażu Dolce & Gabbana

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: