Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Modne słomkowe kapelusze

Modne słomkowe kapelusze
 Skandynawski styl,

Modne słomkowe kapelusze

10 maja, 2017

Niedługo za oknami zatriumfują wysokie temperatury. Letni słomkowy kapelusz stanie się Twoim niezbędnym, supermodnym atrybutem. Zobacz inspirujące propozycje naszej redakcji!

Odpowiednio dobrany słomkowy kapelusz nie tylko ochroni Cię przed słońcem, ale doda szyku podczas wakacyjnych wojaży. Kiedyś był obowiązkowym rekwizytem arystokracji, dzisiaj odmienia letnie stylizacje. Możesz wybierać wśród kilku wariantów. Wielkość ronda, kolor, kształt. Każdy z projektantów promuje inną wersję – zależnie od gustu. Najbardziej komfortowe w noszeniu są jednak kapelusze z mniejszymi rondami.

W tym sezonie bardzo modne są modele z dużymi napisami. Chiara Ferragni wie o tym doskonale! Zestawiła kapelusz z dużym rondem i strój kąpielowy. Nawet na plaży możesz prezentować się elegancko! 

Instagram/@chiaraferragni  i  Instagram/@baiihats

Słomkowe kapelusze kojarzą się głównie z plażą. Ale pasują też do stylizacji inspirowanych stylem boho. Perfekcyjnie sprawdzą się na letnich festiwalach. Bez trudu znajdziesz model, który będzie współgrał z Twoją stylizacją i fryzurą. 

Zaczerpnij inspirację z naszej galerii i wybierz model dla siebie!

{images}

Zobacz również:
Najlepsze stylizacje gwiazd z Met Gala 2017
Najlepsze projekty od Commes des Garçons Play!
Hafty – must have sezonu!
9 najlepszych stylizacji gwiazd z festiwalu Coachella 2017
5 lekcji – czego nauczył nas serial Suits


Opracowanie: Ilona Strzeszewska

Inne Artykuły: