Inspirander

Strona główna / Styl / Zakupy / Modne naszywki na ubrania – hit lata

Modne naszywki na ubrania – hit lata
 Styl,

Modne naszywki na ubrania – hit lata

25 lipca, 2016

Letnie szaleństwa i wakacyjne przygody to dobry moment na eksperymentowanie z modą. Tego lata największym hitem są naszywki i aplikacje. Znajdziesz je na ubraniach, akcesoriach, a nawet butach czy bieliźnie. Zobacz jak w ciekawy sposób możesz wykorzystać ich potencjał.

Dżinsowe spodnie i szorty z naszywkami nosimy do wielobarwnych, wzorzystych topów i koszul. Kolorowe plisowane spódnice będą dobrze pasowały do dżinsowej kurtki. Buty i torby dobieramy najlepiej z aplikacjami no i oczywiście w intensywnych odcieniach. Tego lata nie zachowujemy umiaru. Bawimy się kolorami i aplikacjami.

Sprawdź nasze pomysły i inspiracje w galerii:

{images}

Dla tych, którzy chcieliby wykorzystać swoje zdolności i samemu wykonać ubrania z naszywkami, mamy dwa proste sposoby.

  1. W pierwszym sposobie wykorzystujemy termo-aplikacje, które wystarczy przykleić na ubranie, a potem przyprasować żelazkiem rozgrzanym do maksymalnej temperatury. Musimy pamiętać o prasowaniu przez pergamin, albo szmatkę bawełnianą, żeby chronić materiał ubrań i samą aplikację przed wysoką temperaturą.
  2. Drugi sposób jest dla miłośników krawiectwa. Potrzebne nam będą do tego naszywki bez warstwy klejącej, które następnie musimy przyszyć do materiału. Alternatywą dla tej opcji jest przypinanie naszywek za pomocą agrafek. Ten sposób będzie idealny dla grubych materiałów takich jak dżins.

Opracowanie: Monika Szabelska
Stylizacje: Mateusz Bańka

Sprawdź również:

  1. Najlepsze plecaki na lato
  2. Najmodniejsze stroje kąpielowe
  3. Dopełnij swój look! Przegląd najmodniejszych sneakersów

 

0 0 votes
Article Rating

Inne Artykuły: