Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Zakupy / Modne kolory latem

Modne kolory latem
 Skandynawski styl,

Modne kolory latem

16 czerwca, 2016

Kolory powodują że mamy więcej energii, chęci do działania, pobudzają naszą wyobraźnię. I świetnie. Ale kolor kończy się kiedy musimy go z czymś połączyć. Czy kolor zielony pasuje do czerwonego? A może granat połączę z żółtym? Nie musisz się martwić i chować kolorowe ubrania do szafy. Pamiętaj, że kolor wpływa na nasz nastrój. Bądź kolorowa! Pokazujemy najlepsze letnie zestawienia.

 1. Żółty od stóp do głów – w słońcu ten kolor nie razi. Zapewni pozytywną energię i podkreśli opaleniznę.

  1-Zara, 2-Polo Ralph Lauren 3-Zara 4-Adidas
   
 2. Cukierkowy róż. I dobrze. Wolimy pudrowy róż na sobie, cukierki odstawiamy na bok. Wybieraj odważne kroje, jeżeli nie chcesz wyglądać jak grzeczna dziewczynka.

  1 – Stradivarius 2-Minimum 3-Zara 4-Mai Piu Senza
   
 3. Biały to nowy czarny. Zakładaj biały kolor od stóp do głowy. Totalny biały look. To nasz ulubiony trend. Na pewno każdy zwróci na ciebie uwagę. Biała koszula o oryginalnym kształcie nie będzie nudna. A w seksownej koronkowej kreacji będziesz z pewnością duszą towarzystwa (męskiego oczywiście).

  Wszystko – Zara
   
 4. Soczysta pomarańcza: jest to kolor bardzo intensywny i wyrazisty. Postaw na wyraziste dodatki: pomarańczowy zegarek, torebka lub pomarańczowe buty. Jednym słowem, dawka witaminy C w każdej postaci: sukienki, spódniczki, bluzki – wszystko ma być w kolorze pomarańczowym.

  1-Topshop 2-Bally 3-Topshop 4-DKNY
   
 5. Zielono mi: zielony look jest bardzo modny i elegancki. Tego trendu nikt się nie spodziewał. Kolor zielony dawno nie był modny. Wybieraj odcień soczystej trawy. Ale jeżeli chcesz być naprawdę modna, wybieraj ubrania w zielone wzory (kratka, kropki, kwiaty).
  1-Banana Republic 2-Michael Kors 3-Buffalo

Opracowanie: Mateusz Bańska, stylista

Inne Artykuły: