Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Mario Testino gościnnie w Vogue India!

Mario Testino gościnnie w Vogue India!
 Skandynawski styl,

Mario Testino gościnnie w Vogue India!

5 maja, 2017

Słynny peruwiański fotograf przejął kontrolę nad majowym wydaniem Vogue India. Dla uczczenia 10 rocznicy istnienia magazynu, Testino wcielił się gościnnie w rolę redaktora naczelnego Vogue India. 

Wszystkie zdjęcie, które znaleźć można w magazynie są oczywiście autorstwa fotografa. Znany ze swojej miłości do sztuki i podróżowania, Testino podczas pracy przy majowym wydaniu czasopisma zafascynowany był zróżnicowaną paletą barw na ulicach Indii. 

Główna idea, która przyświecała majowej edycji to połączenie międzynarodowej mody z pełną tradycji, indyjską kulturą.

Na okładce jubileuszowego wydania znalazła się modelka Kendall Jenner pozująca w Pałacu Miejskim w Jaipurze w sukience Saint Laurent. W sesjach do majowego Vogue India wzięły też udział gwiazdy Bollywood, Katrina Kaif i Sushant Singh Rajput

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze przejęcie kontroli nad światową biblią mody przez Testino. Fotograf do tej pory zaangażowany był w edytowanie całego numeru niemieckiego Vogue w 2008 wydając Sex Issue, współpracował też z Francą Sozzani z Vogue Italia przy Laugh Issue z 2016 roku, a także z magazynem w Chinach, Brazylii, Hiszpanii i Australii. 

Inne Artykuły: