Inspirander

Strona główna / Skandynawski styl / Trendy / Makijażowe trendy 2018

Makijażowe trendy 2018
 Skandynawski styl,

Makijażowe trendy 2018

17 stycznia, 2018

Instagram/@maceupaccesorry

Sezon wiosna/lato 2018 niesie za sobą nowe trendy w makijażu. Niektóre z nich są kompletną nowością, inne powracają do łask. Jakie zatem trendy makijażowe czekają nas w nadchodzącym sezonie? Zobaczcie!

Rozświetlona skóra

Instagram/@roksanakruszewska

Zdrowa i świetlista cera to wiodący trend w makijażu w sezonie wiosna/lato 2018. Skóra ma być gładka, nawilżona, muśnięta olejkiem i rozświetlaczami. Ma wyglądać zdrowo i promieniście. Pamiętaj o piciu dużej ilości wody dziennie, to najlepszy sposób na piękną cerę!

Czarna kreska na oku

Instagram/@rochasofficial

Powraca w wielkim stylu, ale nieco unowocześniona. Tradycyjna jaskółka odchodzi do lamusa, wizażyści stawiają na bardziej geometryczne wzory – mocno zarysowane końce, czy futurystyczny obrys powieki w stylu Rochas. Graficzna czarna kreska ma szanse stać się mocnym makijażowym trendem 2018!

Połysk, brokat i diamenty

Instagram/ameliadelisboa

Od wiosny 2018 brokat i inne błyskotki nie będą już przeznaczone jedynie na Sylwestra. Makijażyści lansują błysk w codziennym makijażu! Nie tylko powieki, ale cała twarz ma połyskiwać.

Ultra gęste rzęsy

Instagram/@makyajveguzellikonerileri

Makijażowym trendem 2018 z pewnością będą mocno wytuszowane rzęsy! Nie wystarczy już jedno pociągnięcie, ale minimum dwa, a najlepiej trzy! Im gęstsze tym lepsze, nie szkodzi jeśli będą posklejane.

Tradycyjna szminka

Instagram/@annieeV

Nowy sezon to powrót do tradycji, jeśli chodzi o szminki. Wszystkie płynne pomadki i błyszczyki zostaną wyparte przez tradycyjne sztyfty.


Opracowanie: Edyta Paszkowska

Sprawdź też:
Najmodniejsze okulary, które musisz kupić w tym roku!
Trendy 2018, czyli co będzie modne w tym roku?
Anja Rubik twarzą kampanii Jimmy Choo na wiosnę – lato 2018.

Inne Artykuły: